0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Italy
Serie A
AC Fiorentina
-
-
Juventus FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
SS Lazio
-
-
Hellas Verona
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Atalanta Bergamo
-
-
Empoli
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Genoa
۰
۱
Bologna F.C.
Finished
۱۹:۴۵
France
Ligue 1
RC Lens
-
-
AS Monaco
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Paris Saint-Germain FC
-
-
FC Metz
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Olympique Marseille
-
-
Racing Club Strasbourg
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
OSC Lille
-
-
Stade Rennes FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Clermont
-
-
Olympique Lyonnais
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
FC Nantes
-
-
AS St. Etienne
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Stade de Reims
-
-
OGC Nice
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Stade Brestois 29
-
-
FC Girondins de Bordeaux
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
FC Lorient
-
-
ES Troyes AC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Angers SCO
-
-
Montpellier HSC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Japan
J League
Avispa Fukuoka
۱
۰
Yokohama F Marinos
Finished
۱۴:۳۰
Sagan Tosu
۰
۰
Kawasaki Frontale
Finished
۱۲:۳۰
Shonan Bellmare
۲
۱
Vissel Kobe
Finished
۱۰:۳۰
FC Tokyo
۰
۰
Kashiwa Reysol
Finished
۱۰:۳۰
Sanfrecce Hiroshima
۳
۱
Kyoto Purple Sanga
Finished
۰۸:۳۰
Cerezo Osaka
۳
۱
Gamba Osaka
Finished
۰۹:۳۰
Shimizu S-pulse
۱
۲
Nagoya Grampus Eight
Finished
۰۹:۳۰
Urawa Red Diamonds
۱
۱
Kashima Antlers
Finished
۱۲:۳۰
Republic of Korea
K-League 1
Gimcheon Sangmu FC
۰
۲
Ulsan Hyundai Horang-i
Finished
۱۴:۳۰
FC Seoul
۰
۱
Seongnam Ilhwa Chunma
Finished
۱۲:۰۰
Pohang Steelers
۲
۰
Incheon United FC
Finished
۱۳:۳۰
Germany
DFB Pokal
SC Freiburg
۰
۰
RB Leipzig
inprogress
۲۲:۳۰
Turkey
Super Lig
Besiktas JK
۱
۱
Torku Konyaspor
Finished
۲۰:۳۰
Yeni Malatyaspor
۰
۵
Fenerbahce SK
Finished
۲۰:۳۰
Sivasspor
۲
۱
Kayserispor
Finished
۱۷:۳۰
Altay SK Izmir
۲
۴
Kasimpasa SK
Finished
۱۷:۳۰
Scotland
Scottish FA Cup
Glasgow Rangers FC
۲
۰
Hearts Of Midlothian FC
Finished
۱۸:۳۰
Saudi Arabia
Pro League
Al Raed
۰
۰
Al-Nassr Riyadh
inprogress
۲۲:۳۰
Al Ettifaq
۵
۲
Al Hazm
Finished
۲۰:۳۰
Egypt
Premier League
Enppi
-
-
Al Ahly Cairo
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
El Sharqia Dokhan
۲
۲
Smouha
Finished
۱۸:۳۰
El Geish
۱
۰
Al Moqawloon Al Arab
Finished
۱۸:۳۰
Belgium
Jupiler League
KAA Gent
-
-
Royal Charleroi SC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
KV Mechelen
-
-
Racing Genk
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Russia
Premier League
PFK Kryliya Sovetov Samara
۰
۱
FK Lokomotiv Moscow
Finished
۱۸:۳۰
CSKA Moscow
۴
۰
FC Rostov na Donu
Finished
۱۸:۳۰
FK Dinamo Moscow
۱
۵
FK Sochi
Finished
۱۸:۳۰
FK Krasnodar
۱
۱
FK Akhmat Grozny
Finished
۱۸:۳۰
FK Khimki
۲
۱
FK Spartak Moscow
Finished
۱۸:۳۰
Arsenal Tula
۱
۲
FC Ural Yekaterinburg
Finished
۱۸:۳۰
FK Rubin Kazan
۱
۲
FC Ufa
Finished
۱۸:۳۰
FC Volga-Olimpiyets Nizhny Novgorod
۱
۰
FK Zenit St. Petersburg
Finished
۱۸:۳۰
United Arab Emirates
UAE League
Al Sharjah SCC
۲
۱
Emirates Club Ras Al Khaimah
Finished
۱۸:۴۵
Al Jazira
۱
۰
Al Wahda
inprogress
۲۱:۳۰
Al-Nasr
۱
۲
AL Dhafra
Finished
۱۸:۴۵
Al Urooba
۱
۱
Al Wasl
Finished
۱۸:۴۵
Norway
Eliteserien
Molde FK
۲
۱
Kristiansund BK
Finished
۲۰:۳۰
Sandefjord
۱
۴
Lillestrom SK
Finished
۱۸:۳۰
Europe
UEFA Champions League Women
FC Barcelona (W)
۱
۳
Olympique Lyonnais (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Venezuela
Primera Division
Zamora FC
۱
۰
Academia Puerto Cabello
Finished
۰۱:۴۵
Monagas SC
۲
۲
Estudiantes de Mérida
Finished
۰۴:۰۰
Universidad Central de Venezuela
-
-
Deportivo Lara
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Paraguay
Primera Division
Tacuary
۱
۰
Sportivo Ameliano
Finished
۰۲:۰۰
12 de Octubre
۰
۰
Guairena FC
Finished
۰۴:۱۵
England
League 1
Sunderland
۲
۰
Wycombe Wanderers
Finished
۱۸:۳۰
Belarus
Cup
BATE Borisov
۱
۲
FC Gomel
Finished
۲۰:۳۰
Jordan
Jordan League
Al Wehdat
۰
۰
Sahab SC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Shabab AL Ordun
۳
۲
Ma'an
Finished
۱۸:۳۰
Republic of Korea
K-League 2
Daejeon Citizen
۱
۰
Bucheon FC 1995
Finished
۱۱:۳۰
Jeonnam Dragons
۲
۳
Ansan Greeners
Finished
۱۴:۰۰
Spain
Segunda Division
FC Cartagena
۰
۰
SD Amorebieta
inprogress
۲۲:۳۰
SD Huesca
۰
۰
Real Sociedad B
inprogress
۲۲:۳۰
CF Fuenlabrada
۰
۰
Real Sporting de Gijon
inprogress
۲۲:۳۰
Malaga CF
۰
۰
Burgos CF
inprogress
۲۲:۳۰
Netherlands
Eerste Divisie (Jupiler League)
FC Eindhoven
۱
۲
ADO Den Haag
Finished
۱۹:۰۰
Heracles Almelo
۰
۰
Excelsior Rotterdam
inprogress
۲۲:۳۰
Asia
AFC Cup
Al Kuwait
۲
۱
Al Seeb
Finished
۱۹:۳۰
Al-Arabi Kuwait
۱
۰
Shabab Al Khaleel
Finished
۱۹:۳۰
East Riffa
-
-
Tishreen
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Dhofar
-
-
Al Riffa
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Hilal AL Quds
۰
۲
AL-Nejmeh SC Beirut
Finished
۱۹:۳۰
Jableh SC
-
-
Al Ansar Beirut
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Maziya SRC
۱
۰
Gokulam FC
Finished
۱۹:۳۰
ATK Mohun Bagan AC
۴
۰
Bashundhara Kings
Finished
۱۵:۳۰
Greece
Cup
Panathinaikos
۰
۰
FC PAOK Thessaloniki
inprogress
۲۱:۳۰
Ecuador
Copa Ecuador
Primero de Mayo
۰
۱
El Nacional Quito
Finished
۰۱:۰۰
CD Vargas Torres
۳
۰
CA Santo Domingo
Finished
۲۰:۳۰
Chile
Primera Division
Coquimbo Unido
۲
۴
Union Espanola
Finished
۰۳:۳۰
CD Antofagasta
-
-
Everton Vina del Mar
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Audax Italiano Santiago
-
-
Universidad Catolica
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Uruguay
Segunda Division
La Luz
۲
۱
Juventud Piedras
Finished
۰۴:۰۰
Rampla Juniors
۱
۲
Uruguay Montevideo
Finished
۱۷:۳۰
Sud America
۰
۰
Central Espanol FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Ecuador
Serie A
Cumbaya FC
۳
۲
Club 9 de Octubre
Finished
۰۴:۳۰
Slovakia
1. Liga Championship Group
SK Slovan Bratislava
۲
۲
MSK Zilina
Finished
۱۹:۳۰
MFK Ruzomberok
۳
۱
SKF Sered
Finished
۱۹:۳۰
FC Spartak Trnava
۱
۰
DAC Dunajska
Finished
۱۹:۳۰
Croatia
1. HNL
GNK Dinamo Zagreb
۰
۰
HNK Hajduk Split
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
HNK Rijeka
۱
۰
NK Hrvatski Dragovoljac
Finished
۱۷:۳۰
NK Gorica
۱
۱
NK Osijek
Finished
۱۹:۳۵
Turkey
1. Lig
Keciorengucu Ankara
۱
۲
Ankaragucu
Finished
۱۷:۳۰
Genclerbirligi SK
۲
۴
Umraniyespor
Finished
۱۷:۳۰
Kocaelispor
۴
۱
Adanaspor FK
Finished
۲۰:۳۰
Bursaspor
۱
۰
Yeni Menemen Belediyespor Izmir
Finished
۲۰:۳۰
Switzerland
Challenge League
SC Kriens
-
-
FC Winterthur
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
Neuchatel Xamax FC
-
-
FC Wil 1900
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
FC Aarau
-
-
FC Vaduz
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
FC Stade Lausanne Ouchy
-
-
FC Schaffhausen
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
FC Thun
-
-
Yverdon-Sports
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
Portugal
Liga Segunda
FC Alverca
۰
۰
Sporting Covilha
Finished
۲۰:۳۰
Italy
Serie B
Pisa
۱
۰
Benevento
Finished
۲۰:۳۰
Austria
Bundesliga Championship Group
FC Red Bull Salzburg
۱
۱
Austria Klagenfurt
Finished
۱۹:۳۰
Wolfsberger Athletik Club
۲
۱
SK Rapid Wien
Finished
۱۹:۳۰
FK Austria Wien
۴
۲
SK Sturm Graz
Finished
۱۹:۳۰
Algeria
Division 1
AB Chelghoum Laid
۲
۰
MC Alger
Finished
۱۹:۳۰
ASO Chlef
۰
۰
MC Magra
Finished
۱۹:۳۰
NA Hussein Dey
۳
۵
RC Relizane
Finished
۱۹:۳۰
JS Kabylie
۱
۰
WA Tlemcen
inprogress
۲۱:۱۵
JS Saoura
۱
۰
Olympique Medea
inprogress
۲۱:۳۰
Argentina
Primera B Nacional
Belgrano de Cordoba
۲
۰
Flandria
Finished
۰۴:۴۰
Atlanta
۰
۰
CD Maipu
Finished
۰۲:۴۰
CA All Boys
۱
۱
CSYD Madryn
Finished
۰۴:۳۰
Brown de Adrogue
-
-
Instituto de Cordoba
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۰
CA Defensores de Belgrano
-
-
Agropecuario
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۰
Villa Dalmine
-
-
Gimnasia Y Esgrima de Jujuy
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Deportivo Santamarina
-
-
Independiente Rivadavia
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
San Martin de San Juan
-
-
Nueva Chicago
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Japan
J2 League
F.C. Ryukyu
۱
۱
Ventforet Kofu
Finished
۱۴:۳۰
Fagiano Okayama
۱
۰
Oita Trinita
Finished
۱۳:۳۰
Omiya Ardija
۲
۴
Vegalta Sendai
Finished
۰۹:۳۰
Albirex Niigata
۳
۰
Yokohama FC
Finished
۰۹:۳۰
Tokushima Vortis
۰
۱
Tochigi SC
Finished
۰۹:۳۰
Mito HollyHock
۳
۰
Grulla Morioka
Finished
۱۱:۳۰
Roasso Kumamoto
۱
۱
Jef United Ichihara Chiba
Finished
۰۸:۳۰
Zweigen Kanazawa
۱
۱
Montedio Yamagata
Finished
۰۹:۳۰
Blaublitz Akita
۳
۳
Tokyo Verdy 1969
Finished
۰۹:۳۰
Peru
Campeonato Nacional Women
Sporting Cristal (W)
۶
۰
Ayacucho FC (W)
Finished
۰۱:۰۰
Uruguay
Primera Division
Deportivo Maldonado
۰
۱
Centro Atletico Fenix
Finished
۰۳:۳۰
CA Rentistas
۰
۰
Cerro Largo FC
inprogress
۲۲:۰۰
Canada
Canadian Premier League
HFX Wanderers FC
۰
۴
Forge FC
Finished
۰۲:۳۰
Pacific FC
۰
۰
York United FC
Finished
۰۶:۳۰
Honduras
Reserve League
CD Vida Reserves
۲
۲
Motagua Reserves
Finished
۰۱:۳۰
Real Espana Reserves
۱
۱
CD Olimpia Reserves
Finished
۰۱:۳۰
Poland
Ekstraliga Women
MKS Olimpia Szczecin (W)
۳
۱
Tarnovia Tarnow (W)
Finished
۱۳:۳۰
Slask Wroclaw (W)
۴
۲
Bydgoszcz (W)
Finished
۱۴:۳۰
Georgia
Erovnuli Liga
FC Lokomotivi Tbilisi
۰
۲
Dinamo Tbilisi
Finished
۱۷:۳۰
FC Samgurali Tskaltubo
۳
۰
FC Torpedo Kutaisi
Finished
۱۷:۳۰
FC Telavi
۰
۲
FC Dinamo Batumi
Finished
۲۰:۳۰
Iceland
Urvalsdeild
KR Reykjavik
۱
۱
Leiknir Reykjavik
Finished
۲۰:۳۰
IBV Vestmannaeyjar
۰
۰
IA Akranes
Finished
۲۰:۳۰
KA Akureyri
۰
۲
Stjarnan
Finished
۲۰:۳۰
Czech Republic
4. Liga
FK Viktorie Prerov
۱
۱
Bzenec
Finished
۱۹:۳۰
Aritma Praha
۲
۱
SK Mondi Steti
Finished
۱۲:۴۵
SK Kladno
۰
۰
Ostrov
Finished
۱۲:۴۵
FK Hodonín
۲
۱
Breclav
Finished
۱۲:۴۵
Mar Lazne
۱
۳
Hvezda Cheb
Finished
۱۲:۴۵
Ceske Budejovice B
۴
۱
Tatran Sedlcany
Finished
۱۳:۰۰
FC Vsetin
۲
۰
Valasske Mezirici
Finished
۱۸:۳۰
TJ Start Brno
۲
۲
Havlickuv Brod
Finished
۱۹:۳۰
Banik Sous
۳
۰
SK Cesky Brod
Finished
۱۹:۳۰
Austria
Landesliga
SC Landskron
۱
۰
Villacher SV
Finished
۱۹:۳۰
ASV 13
۲
۳
FC Stadlau
Finished
۱۷:۳۰
Helfort 15
۰
۲
FV Austria XIII
Finished
۱۷:۳۰
SV Wienerberger
۲
۱
Post SV Wien
Finished
۱۸:۳۰
SK Maria Saal
۳
۱
ASK Klagenfurt
Finished
۲۰:۰۰
Saint Margarethen
۳
۴
Oberwart
Finished
۲۰:۰۰
SC Ortmann
۰
۱
USV Scheiblingkirchen
Finished
۲۰:۳۰
SV Lebring
۰
۴
Voitsberg
Finished
۲۰:۳۰
Hungary
NB I Women
Puskas FC (W)
۱
۱
Haladas Viktoria (W)
Finished
۱۸:۳۰
Ferencvarosi TC (W)
۲
۱
Diosgyori VTK (W)
Finished
۱۶:۳۰
MTK Hungaria FC (W)
۰
۱
Gyori ETO (W)
Finished
۱۹:۴۵
Croatia
2. HNL
NK Rudes Zagreb
۳
۰
NK Radnik Sesvete
Finished
۲۰:۰۰
NK Jarun
۳
۰
NK Osijek II
Finished
۲۰:۰۰
NK Solin
۲
۴
HNK Cibalia Vinkovci
Finished
۲۰:۰۰
Opatija
-
-
NK Dubrava Zagreb
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Sweden
Allsvenskan
AIK
۲
۲
IK Sirius FK
Finished
۱۷:۳۰
Helsingborgs IF
۱
۴
IFK Varnamo
Finished
۲۰:۰۰
Australia
NPL Queensland Women
Souths United NPL (W)
۱
۱
Gold Coast United (W)
Finished
۱۲:۳۰
Republic of Korea
K3 - League
Siheung Citizen
۲
۱
Dangjin Citizen FC
Finished
۰۹:۳۰
Paju Citizen FC
۲
۱
Gyeongju Korea H&N Power
Finished
۱۲:۳۰
Cheonan City
۱
۲
Daejeon Korail
Finished
۱۲:۳۰
Busan Transport Corp
۱
۱
Pocheon Citizens FC
Finished
۰۹:۳۰
Panama
Liga Prom
Mario Mendez FC
۱
۰
Atletico Chiriqui B
Finished
۰۴:۳۰
Brazil
Campeonato Brasileiro B
Brusque
۱
۰
Tombense MG
Finished
۰۲:۳۰
EC Bahia
۲
۱
AA Ponte Preta
Finished
۰۵:۰۰
Operario PR
۳
۲
Ituano SP
Finished
۱۸:۳۰
Portugal
Liga BPI Women
Braga (W)
۱
۰
Famalicao (W)
Finished
۱۴:۳۰
SL Benfica (W)
۲
۰
Vilaverdense (W)
Finished
۱۹:۳۰
Argentina
Primera B Metropolitana
Deportivo Merlo
۰
۰
Talleres Remedios Escalada
Finished
۲۰:۳۰
Canuelas
-
-
Deportivo Armenio
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Argentino Quilmes
-
-
CD UAI Urquiza
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
JJ Urquiza
-
-
CS Dock Sud
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Club Atletico Acassuso
-
-
Villa San Carlos
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Colegiales
-
-
CA Defensores Unidos
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Israel
Youth League
Hapoel Tel Aviv U19
۳
۴
Ashdod U19
Finished
۱۸:۴۵
Maccabi Tel Aviv U19
۲
۱
Bnei Yehuda Tel Aviv U19
Finished
۱۷:۳۰
Maccabi Haifa U19
۴
۱
Maccabi Netanya U19
Finished
۱۷:۳۰
Hapoel Ramat Gan U19
۱
۰
Maccabi Petach Tikva U19
Finished
۱۸:۴۵
Hapoel Beer Sheva U19
۱
۰
Beitar Jerusalem U19
Finished
۱۸:۴۵
Cameroon
Elite One
Stade Renard
۰
۰
Canon Sportif de Yaounde
Finished
۱۹:۳۰
Djiko FC de Bandjoun
۳
۲
Fauve Azur Elite
Finished
۱۷:۳۰
Dragon FC Yaounde
۰
۲
Yafoot FC (Yaounde FC II)
Finished
۱۷:۳۰
Fovu de Baham
۰
۲
New Star de Douala
Finished
۱۷:۳۰
Tonnerre Yaounde
۱
۱
Panthere de Nde
Finished
۱۷:۳۰
OFTA
۱
۲
Bamboutos
Finished
۱۹:۰۰
Cotonsport de Garoua
۳
۱
Renaissance FC de Ngoumou
Finished
۱۹:۰۰
Yong Sp. Academy
۳
۲
Racing de Bafoussam
Finished
۱۹:۳۰
PWD Bamenda
۲
۰
Avion Academy
Finished
۱۹:۳۰
Colombe du Dja et Lobo
۰
۱
Union Sportive de Douala
Finished
۱۹:۳۰
Eding Sport FC
۰
۰
Union de Loum
Finished
۱۹:۳۰
AS Fortuna de Mfou
۱
۱
APEJES FC
inprogress
۲۱:۳۰
Lithuania
I Lyga
FC Garliava
۰
۱
FK Riteriai B
Finished
۱۹:۳۰
FK Nevezis Kedainiai
۱
۰
FK Atmosfera
Finished
۱۶:۳۰
FK Ekranas
۱
۱
Minija Kretinga
Finished
۱۶:۳۰
FA Siauliai B
۰
۳
BFA Vilnius
Finished
۱۶:۳۰
Denmark
Superliga
AGF Aarhus
۲
۲
FC Nordsjaelland
Finished
۱۹:۳۰
Vejle Boldklub
۲
۱
OB Odense
Finished
۱۹:۳۰
SonderjyskE
۰
۲
Viborg FF
Finished
۱۹:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko B
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
۳
۲
Musan Salama
Finished
۲۰:۰۰
FC Jazz Pori
۱
۱
EPS
Finished
۱۸:۳۰
VJS Vantaa
۱
۰
Klubi 04
Finished
۱۶:۳۰
Tampere United
۳
۲
Ilves II
Finished
۱۷:۳۰
Argentina
Primera A Women
Ferro Carril Oeste (W)
۳
۲
Platense (W)
inprogress
۲۰:۳۰
UAI Urquiza (W)
۱
۰
Gimnasia Y Esgrima La Plata (W)
Finished
۱۸:۳۰
Boca Juniors (W)
۰
۰
Huracan (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Lithuania
A Lyga
FK Suduva Marijampole
۲
۱
FK Panevezys
Finished
۲۰:۳۰
FC Hegelmann Litauen Kaunas
۲
۰
FK Dziugas Telsiai
Finished
۱۶:۳۰
Portugal
U19 Championship
Vilafranquense U19
۱
۱
SG Sacavenense U19
Finished
۲۰:۳۰
Feirense U19
۳
۱
CD Tondela U19
Finished
۲۰:۳۰
Marinhas FC U19
۱
۲
Chaves U19
Finished
۲۰:۳۰
Rio Ave U19
۱
۲
Sporting Lisbon U19
Finished
۱۴:۳۰
Belenenses U19
۳
۱
Vitoria Setubal U19
Finished
۲۰:۳۰
Alverca U19
۱
۲
SL Benfica U19
Finished
۲۰:۳۰
Gil Vicente U19
۵
۱
Leixoes U19
Finished
۲۰:۳۰
FC Paços de Ferreira U19
۲
۱
Vizela U19
Finished
۲۰:۳۰
Academica de Coimbra U19
۳
۱
Nacional Madeira U19
Finished
۲۰:۳۰
Merelinense U19
۵
۰
Atletico Arcos U19
Finished
۲۰:۳۰
Barroselas U19
۱
۳
Amarante U19
Finished
۲۰:۳۰
Sporting Braga U19
۰
۱
Porto U19
Finished
۲۰:۳۰
Estoril U19
۰
۴
Vitoria Guimaraes U19
Finished
۲۰:۳۰
União de Leiria U19
۱
۲
Amora FC U19
inprogress
۲۰:۳۰
UD Oliveirense U19
۱
۲
Famalicao U19
Finished
۲۰:۳۰
Finland
Kolmonen
TuPS
۲
۱
PK Keski-Uusimaa II
inprogress
۲۱:۰۰
Toejoen Veikot
۳
۳
PIF Parainen II
Finished
۱۴:۳۰
KoiPS
۱
۲
HPS
Finished
۱۵:۰۰
Espa
۲
۱
EBK
Finished
۱۶:۰۰
Peimari United
۰
۰
PaiHa
Finished
۱۶:۳۰
KoPa
۱
۳
IPS Edustus
Finished
۱۶:۳۰
OPS Oulu
۸
۱
RoPo
Finished
۱۶:۳۰
ToTe
۳
۱
POHU
Finished
۱۷:۳۰
Lehmon Pallo-77
۵
۰
SaPa
Finished
۱۸:۳۰
FC Aland
۴
۱
TPK
Finished
۱۸:۳۰
Lehmon Pallo-77
۵
۰
SaPa Pieksamaki
Finished
۱۸:۳۰
Chile
Primera B
Union San Felipe
۲
۰
Deportes Iquique
inprogress
۲۱:۰۰
Copiapo
۴
۰
CD Puerto Montt
inprogress
۲۱:۰۰
Israel
Ligat Ha'AL
Maccabi Haifa FC
۱
۰
Maccabi Netanya
inprogress
۲۲:۰۰
Hapoel Beer-Sheva
۲
۱
Hapoel Bnei Sakhnin
inprogress
۲۲:۰۰
Hapoel Tel-Aviv
۰
۰
Maccabi Tel-Aviv
inprogress
۲۲:۰۰
England
National League South
Dorking Wanderers
۳
۲
Ebbsfleet United FC
Finished
۱۸:۳۰
Poland
III Liga
Stolem Gniewino
۱
۱
Zawisza Bydgoszcz
Finished
۱۸:۳۰
Piast Zmigrod
۰
۲
Karkonosze Jelenia Gora
Finished
۲۰:۰۰
Legionovia Legionowo
۲
۱
GKS Wikielec
Finished
۲۰:۳۰
MLKS Wissa Szczuczyn
۰
۲
LKS Lodz II
Finished
۱۵:۳۰
LKS Goczalkowice Zdroj
۰
۳
Rekord Bielsko-Biala
Finished
۱۵:۳۰
KS Polonia Sroda Wlkp
۱
۱
Sokol Kleczew
Finished
۱۵:۳۰
Baltyk Koszalin
۰
۲
Olimpia Grudziadz
Finished
۱۵:۳۰
Odra Wodzislaw
۰
۲
GKS Pniowek Pawlowice Slaskie
Finished
۱۶:۳۰
KS Pogon Nowe Skalmierzyce
۰
۲
MKP Kotwica Kolobrzeg
Finished
۱۸:۳۰
Starogard Gdanski
۱
۳
Jarota Jarocin
Finished
۱۸:۳۰
Tomasovia Tomaszow
۱
۲
Wisla Sandomierz
Finished
۱۸:۳۰
Warta Gorzow
۱
۱
Lechia Zielona Gora
Finished
۱۹:۳۰
MKS Czarni Polaniec
۱
۰
ZKS Stal Stalowa Wola
Finished
۱۹:۳۰
MKP Carina Gubin
۰
۲
Zaglebie Lubin II
Finished
۱۹:۳۰
Siarka Tarnobrzeg
۲
۰
NKP Podhale
Finished
۱۹:۳۰
Foto-Higiena Gac
۱
۵
Sleza Wroclaw
Finished
۱۹:۳۰
Orleta Radzyn Podlaski
۱
۰
CKS Chelmianka Chelm
Finished
۱۹:۳۰
Sokol Aleksandrow
۳
۴
Lechia Tomaszow Mazowiecki
Finished
۱۹:۳۰
Polonia Bytom
۱
۱
MKS Kluczbork
Finished
۱۹:۳۰
KSZO Ostrowiec
۰
۱
Avia Swidnik
Finished
۱۹:۳۰
Unia Janikowo
۳
۱
ZKS Kluczevia
Finished
۱۹:۳۰
Ursus Warsawa
۳
۱
Mlks Znicz Biala Piska
Finished
۱۹:۳۰
Wisloka Debica
۱
۱
Unia Tarnow
Finished
۲۰:۰۰
KS Blonianka Blonie
۳
۱
Mamry Gizycko
Finished
۲۰:۳۰
Polonia Warszawa
۰
۰
Bron Radom
inprogress
۲۲:۰۰
Australia
NPL South Australia
Adelaide Olympic
۰
۲
Adelaide City
Finished
۱۳:۰۰
West Torrens Birkalla
۲
۱
Adelaide United NPL
Finished
۰۹:۳۰
South Adelaide
۱
۰
North Eastern Metro Stars
Finished
۱۰:۰۰
Campbelltown City
۴
۲
Cumberland United
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide Comets
۲
۰
Croydon Kings
Finished
۱۰:۰۰
White City Woodville
۱
۱
Sturt Lions
Finished
۱۰:۰۰
Paraguay
Division Intermedia
2 de Mayo
۱
۲
Deportivo Santani
Finished
۱۸:۳۰
Atletico Colegiales
۱
۲
Sportivo Iteno
Finished
۱۸:۳۰
Kazakhstan
2nd League
FK Kaspyi Aktau Reserves
۱
۱
FK Maktaaral Reserves
Finished
۱۲:۳۰
Kaisar Kyzylorda Reserves
۰
۴
FK Aktobe Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Akademiya Ontustyk Reserves
۲
۱
Turan Turkistan Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Serie D Group 2
Pacajus
۲
۰
Tuna Luso PA
Finished
۰۳:۳۰
Netherlands
Tweede Divisie
Quick Boys
۲
۰
GVVV Veenendaal
Finished
۱۷:۳۰
Scheveningen
۲
۱
HHC Hardenberg
Finished
۱۷:۰۰
Rijnsburgse Boys
۱
۱
Kozakken Boys
Finished
۱۷:۳۰
Excelsior Maassluis
۱
۰
Katwijk
Finished
۱۷:۳۰
IJsselmeervogels
۱
۲
Noordwijk
Finished
۱۷:۳۰
ASWH
۳
۳
Amsterdam FC
Finished
۱۷:۳۰
Tielse EC
۲
۰
Volendam Reserves
Finished
۱۸:۰۰
Koninklijke HFC
۲
۳
SV Spakenburg
Finished
۱۸:۰۰
De Treffers
۲
۱
Sparta Rotterdam Reserves
Finished
۲۰:۳۰
United States
MLS Next Pro League
Real Monarchs SLC
۰
۳
North Texas SC
Finished
۰۵:۳۰
San Jose Earthquakes II
۱
۲
Sporting Kansas City II
Finished
۰۵:۳۰
Japan
L1 League Women
Ehime FC (W)
۰
۱
Setagaya Sfida (W)
Finished
۰۹:۳۰
Angeviolet Hiroshima (W)
۰
۱
Nittaidai Nippon Scu (W)
Finished
۰۸:۳۰
Australia
NPL Queensland
Peninsula Power
۷
۳
Capalaba
Finished
۱۰:۳۰
Moreton Bay United
۰
۰
Gold Coast Knights
Cancelled
۱۰:۳۰
Eastern Suburbs
-
-
Gold Coast United
Cancelled
۱۳:۳۰
Australia
A-League
Melbourne Victory
۱
۴
Western United
Finished
۱۱:۴۵
Australia
NPL Western Australia
Cockburn City
۰
۰
Balcatta
Finished
۱۱:۳۰
Bayswater City
۱
۱
Armadale
Finished
۱۱:۳۰
Gwelup Croatia SC
۰
۷
Perth
Finished
۱۱:۳۰
Sorrento SC
۱
۳
Floreat Athena
Finished
۱۱:۳۰
Perth RedStar FC
۵
۰
Perth Glory NPL
Finished
۱۱:۳۰
Inglewood United
۱
۲
Stirling Lions
Finished
۱۱:۳۰
Czech Republic
5. Liga
TJ Sokol Bohunovice
۴
۰
FC Ivancice
Finished
۱۲:۴۵
Australia
New South Wales League One
Mounties Wanderers
۱
۲
NWS Spirit
Finished
۱۳:۳۰
Hills United Brumbies
۲
۶
St George City FA
Finished
۱۲:۰۰
Northern Tigers
۰
۲
Bonnyrigg White Eagles
Finished
۱۳:۳۰
Western Sydney Wanderers NPL
۷
۱
Blacktown Spartans
Finished
۱۳:۳۰
St. George Saints
۱
۲
Central Coast Mariners Academy NPL
Finished
۱۳:۳۰
SD Raiders FC
۰
۰
Hakoah Sydney City East
Finished
۱۳:۳۰
Australia
NPL New South Wales
Marconi Stallions
۲
۱
Sutherland Shire Sharks
Finished
۱۳:۳۰
Northbridge FC Bulls
۲
۶
Sydney FC U21
Finished
۰۹:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 4
Calavera CF U19
۴
۲
Tiro Pichon U19
Finished
۱۴:۳۰
Turkey
Bayanlar Ligi Women
Fenerbahce (W)
۳
۰
Hakkarigucu SK (W)
Finished
۱۷:۳۰
Iraq
Iraqi Premier League
Al Shorta
۲
۳
Newroz SC
Finished
۱۷:۳۰
Nigeria
Premier League
Abia Warriors
۲
۰
Plateau United
Finished
۱۹:۳۰
Czech Republic
3. Liga - CFL, Group A
Pribram B
۱
۲
FK Banik Sokolov
Finished
۱۹:۳۰
SK Rakovnik
۰
۳
FK Kraluv Dvur
Finished
۱۲:۴۵
Loko Vltavin
۱
۱
Sokol Hostoun
Finished
۱۲:۴۵
Bosnia and Herzegovina
1. Division RS
FK Zvijezda 09
۱
۲
Sloga Doboj
Finished
۱۹:۳۰
Buducnost Pilica
۲
۳
FK Modrica
Finished
۱۹:۳۰
FK Slavija Sarajevo
۱
۰
FK Borac Kozarska Dubica
Finished
۱۹:۳۰
Sloboda Novi Grad
۵
۱
Sutjeska Foca
Finished
۱۹:۳۰
FK Krupa na Vrbasu
۲
۰
FK Podrinje
Finished
۱۹:۳۰
FK Tekstilac Derventa
۰
۰
FK Ljubic Prnjavor
Finished
۱۹:۳۰
Kozara
۲
۰
FK Zeljeznicar Banjaluka
Finished
۱۹:۳۰
Omarska
۲
۲
FK Drina Zvornik
Finished
۱۹:۳۰
Ghana
Premier League
Great Olympics
۱
۲
Medeama
Finished
۱۹:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko C
JS Hercules
۲
۲
Närpes Kraft
Finished
۱۹:۳۰
Slovakia
1. Liga Relegation Group
Tatran Liptovsky Mikulas
۰
۲
FC Vion Zlate Moravce
Finished
۱۹:۳۰
FK AS Trencin
۲
۲
MFK Zemplin Michalovce
Finished
۱۹:۳۰
FK Pohronie
۱
۰
FK Senica
Finished
۱۹:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko A
Kiffen
۱
۱
Peka
Finished
۱۹:۳۰
Lahden Reipas
۱
۰
PPJ Helsinki
Finished
۱۶:۰۰
PK Keski-Uusimaa
۲
۳
NJS
Finished
۱۷:۳۰
FC LaPa
۰
۱
KäPa/PuLe
Finished
۱۸:۳۰
Futura
۱
۳
Jippo Joensuu
Finished
۱۸:۳۰
Slovakia
3. Liga
OSK Rudnany
۱
۲
TJ Mladost Kalsa
Finished
۱۹:۳۰
KFC Kalna nad Hronom
۲
۲
AFC Nove Mesto Nad Vahom
Finished
۱۵:۳۰
SK Odeva Lipany
۱
۰
MFK Snina
Finished
۱۹:۳۰
FC Rimavska Sobota
۱
۲
Tatran Krasno Nad Kysucou
Finished
۱۹:۳۰
MFK Vranov nad Topl'ou
۲
۴
MSK Tesla Stropkov
Finished
۱۹:۳۰
Tatran Presov
۴
۰
FK Poprad
Finished
۱۹:۳۰
TJ Druzstevnik Velke Ludince
۳
۱
FK Slovan Duslo Sala
Finished
۱۹:۳۰
FK Rakytovce
۰
۱
TJ Jednota Banova
Finished
۱۹:۳۰
MSK Fomat Martin
۲
۱
SKM Liptovsky Hradok
Finished
۱۹:۳۰
PSC Pezinok
۱
۴
FK Slovan Ivanka Pri Dunaji
Finished
۱۹:۳۰
Bulgaria
B PFG
PFC Montana 1921
۱
۱
PFC Spartak Varna
Finished
۱۸:۱۵
Sportist Svoge
۴
۴
FK CSKA 1948 II
Finished
۱۸:۱۵
FC Sozopol
۰
۴
PFC Litex Lovech
Finished
۱۸:۱۵
Botev Plovdiv II
۲
۲
FK Maritsa 1921 Plovdiv
Finished
۱۸:۱۵
Marek Dupnica
۴
۲
Strumska Slava
Finished
۱۸:۱۵
FK Septemvri Simitli
۱
۲
Hebar 1918 Pazardzhik
Finished
۱۸:۱۵
Etar 1924 Veliko Tarnovo
۳
۲
Dobrudzha Dobrich
Finished
۱۸:۱۵
Germany
Landespokal
SV Straelen
۱
۰
Wuppertaler SV Borussia
Finished
۱۸:۴۵
SC Preussen Munster
۱
۲
SV Rodinghausen
Finished
۱۹:۱۰
FV Engers 07
۱
۰
FC Karbach
Finished
۱۴:۴۵
VSG Altglienicke
۱
۲
FC Viktoria 1889 Berlin
Finished
۱۴:۴۵
TSV Steinbach
۰
۱
Kickers Offenbach
Finished
۱۴:۴۵
FC Homburg 08
۱
۲
SV Elversberg
Finished
۱۶:۴۵
FC Carl Zeiss Jena
۱
۰
ZFC Meuselwitz
Finished
۱۶:۴۵
SV Waldhof 07 Mannheim
۳
۰
FC Turkspor Mannheim
Finished
۱۶:۴۵
Chemnitzer FC
۲
۱
BSG Chemie Leipzig
Finished
۱۸:۴۵
Viktoria Koln 1904
۲
۰
Fortuna Koln
Finished
۱۸:۴۵
SV Stuttgarter Kickers
۱
۰
SSV Ulm 1846 II
Finished
۱۸:۴۵
Bremer SV
۱
۰
Leher Bremerhaven
Finished
۱۹:۱۰
FV Illertissen
۲
۱
TSV Aubstadt
Finished
۱۹:۱۰
Sweden
2. Division Norra Svealand
IFK Uppsala
۳
۲
IFK Österåker FK
Finished
۱۸:۳۰
IFK Stocksund
۱
۰
Kungsangens IF
Finished
۱۸:۳۰
FC Gute
۰
۱
Skiljebo SK
inprogress
۱۹:۳۰
Finland
Ykkonen
FC TPS Turku
۰
۰
Pepo Lappeenranta
Finished
۱۸:۳۰
Mikkelin Palloilijat MP
۳
۰
FF Jaro
Finished
۱۸:۳۰
EIF Ekenas
۲
۱
PK-35
Finished
۱۸:۳۰
KPV Kokkola
۰
۳
SJK Akatemia
Finished
۱۸:۳۰
IF Gnistan Helsinki
۱
۰
PIF Parainen
Finished
۲۰:۳۰
Iceland
2. Deild
Haukar Hafnarfjordur
۲
۲
KF Fjallabyggdar
Finished
۱۸:۳۰
Switzerland
1. Liga Promotion
Chiasso
۳
۰
Breitenrain
Finished
۱۸:۳۰
SC Bruhl St. Gallen
۲
۰
YF Juventus Zurich
Finished
۱۸:۳۰
Rapperswil Jona
۳
۲
FC Biel-Bienne
Finished
۱۸:۳۰
SC Cham
۴
۶
Basel II
Finished
۱۸:۳۰
Latvia
1. Liga
Saldus SS / Leevon
۰
۱
FK Tukums 2000/Tss II
Finished
۱۸:۳۰
AFA Olaine
۰
۹
Valmiera FC II
Finished
۱۶:۳۰
Azerbaijan
Premier League
FK Qarabag
۴
۱
PFC Neftchi Baku
Finished
۲۰:۰۰
FK Zira
۰
۰
Shamakhi FK
Finished
۱۷:۳۰
FK Qabala
۱
۱
Sabah
Finished
۱۷:۳۰
FK Sumgayit
۵
۰
Sabayil FK
Finished
۱۹:۳۰
Germany
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FSV Jagersburg
۳
۳
Sportfreunde Eisbachtal
Finished
۱۸:۰۰
Hassia Bingen
۲
۳
FC Speyer 09
Finished
۱۸:۰۰
FV Eppelborn
۴
۰
TSV Emmelshausen
Finished
۱۸:۰۰
SV 1919 Mainz Gonsenheim
۲
۶
TuS Mechtersheim
Finished
۱۸:۳۰
SV Eintracht Trier
۰
۱
VfR Wormatia Worms
inprogress
۲۰:۳۰
Denmark
2nd Division Women
IF Lyseng (W)
۲
۰
Aarhus 1900 (W)
Finished
۱۸:۰۰
Algeria
Ligue 2
MC El Eulma
۳
۱
AS Ain M'lila
Finished
۱۸:۰۰
MO Constantine
۳
۰
CA Bordj Bou Arreridj
Finished
۱۸:۰۰
MO Bejaia
۵
۱
RB Ouargla
Finished
۱۸:۰۰
JS Bordj Menaiel
۱
۲
JSM Skikda
Finished
۱۸:۰۰
El Bayadh
۳
۰
MC Saida
Finished
۱۸:۰۰
Boufarik
۵
۱
GC Mascara
Finished
۱۸:۰۰
CA Batna
۲
۰
IB Lakhdaria
Finished
۱۸:۰۰
Ain Defla
۲
۵
Ben Aknoun
Finished
۱۸:۰۰
RC Kouba
۴
۲
CRB Ain Oussera
Finished
۱۸:۰۰
US Chaouia
۰
۰
USM Annaba
Finished
۱۸:۰۰
USMM Hadjout
۰
۱
USM El Harrach
Finished
۱۸:۰۰
ASM Oran
۰
۰
SKAF Khemis Melina
Finished
۱۸:۰۰
Hamra Annaba
۰
۲
USM Khenchela
Finished
۱۸:۰۰
USM Bel Abbes
۱
۴
Temouchent
Finished
۱۸:۰۰
NRB Telaghema
۴
۴
JSM Bejaia
Finished
۱۸:۰۰
Spain
Primera Division
Valencia CF
۲
۰
Celta de Vigo
Finished
۲۰:۰۰
France
National 2, Group B
93 Bobigny-Bagnolet-Gagny
۲
۲
St-Maur Lusitan
Finished
۲۰:۳۰
Paris 13 Atletico
۱
۰
Metz II
Finished
۲۰:۳۰
Haguenau
۴
۱
Schiltigheim
Finished
۲۰:۳۰
Reims II
۱
۲
SAS Epinal
Finished
۲۰:۳۰
Croatia
3. HNL
RNK Split
۱
۰
NK GOSK Dubrovnik
Finished
۲۰:۰۰
NK Tresnjevka
۴
۰
NK Udarnik Kurilovec
Finished
۱۳:۳۰
Vinodol
۰
۱
NK Crikvenica
Finished
۲۰:۰۰
NK Marsonia 1909
۳
۱
Sloga Nova Gradiska
Finished
۲۰:۰۰
NK Croatia Dakovo
۲
۰
NK Cepin
Finished
۲۰:۰۰
NK Lukavec
۰
۳
NK Trnje
Finished
۲۰:۰۰
NK Zagorec Krapina
۲
۲
NK Hask Zagreb
Finished
۲۰:۰۰
NK Junak
۳
۱
NK Uskok
Finished
۲۰:۰۰
Vukovar 1991
۱
۱
NK Granicar Zupanja
Finished
۲۰:۰۰
NK Naprijed Hreljin
۱
۴
NK Pomorac 1921
Finished
۲۰:۰۰
NK Maksimir
۴
۵
NK Tekstilac Ravnice
Finished
۲۰:۰۰
Bosnia and Herzegovina
Premier Liga
HSK Zrinjski Mostar
۰
۰
FK Leotar Trebinj
inprogress
۲۱:۳۰
Tanzania
Premier League
Mtibwa Sugar
۱
۲
Azam FC
Finished
۱۷:۳۰
Kagera Sugar
۰
۰
Ruvu Shooting
inprogress
۲۲:۳۰
Brazil
Serie D Group 3
Retro FC Brasil
-
-
Icasa
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Ireland
National League Women
Athlone Town (W)
۰
۰
Treaty United FC (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Sligo Rovers (W)
۲
۰
Cork City (W)
Finished
۱۷:۳۰
Shelbourne (W)
۴
۰
DLR Waves (W)
Finished
۱۷:۳۰
Wexford Youths (W)
۳
۲
Peamount Utd (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Galway (W)
۱
۱
Bohemians Dublin (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Brazil
Paulista Serie B
America SP
۰
۱
Catanduva FC
inprogress
۲۲:۳۰
Amparo SP
۰
۰
Independente FC Limeira
inprogress
۲۲:۳۰
CA Joseense
۰
۰
Uniao Mogi
inprogress
۲۲:۳۰
SKA Brasil
۰
۰
Maua FC
inprogress
۲۲:۳۰
Itapirense
۰
۰
Paulista Jundiai
inprogress
۲۲:۳۰
AD Guarulhos
۰
۰
Manthiqueira SP
inprogress
۲۲:۳۰
Brazil
Carioca 2
Sampaio Correa-RJ
۰
۰
Artsul Futebol Clube
inprogress
۲۲:۳۰
Olaria AC
۰
۰
AD Cabofriense
inprogress
۲۲:۳۰
Americano
-
-
Macae Esporte
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Norway
1. Division
SK Brann Bergen
۰
۰
Fredrikstad FK
inprogress
۲۲:۳۰
Brazil
Carioca U20
Vasco da Gama U20
۰
۰
Volta Redonda U20
inprogress
۲۲:۳۰
Nova Iguacu U20
۲
۲
Atletica Portuguesa RJ U20
Finished
۱۷:۳۰
Bangu AC RJ U20
۰
۰
Boavista RJ U20
inprogress
۲۲:۳۰
Spain
Primera Division RFEF, Group 1
CD Tudelano
۰
۰
San Sebastian De Los Reyes
inprogress
۲۱:۳۰
Real Valladolid B
-
-
Deportivo La Coruna
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Athletic Bilbao B
-
-
Racing Santander
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Celta de Vigo B
-
-
Racing de Ferrol
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
UD Logrones
-
-
CD Badajoz
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Talavera
-
-
Cultural Leonesa
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Rayo Majadahonda
-
-
Zamora
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Inter de Madrid
-
-
SD Logrones
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Unionistas de Salamanca CF
-
-
CD Calahorra
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Moldova
Cup
Sfintul Gheorghe
۰
۰
FC Sheriff Tiraspol
inprogress
۲۱:۳۰
Serbia
Prva Liga
FK Javor Ivanjica
۱
۰
Loznica
Finished
۲۰:۰۰
Mladost Novi Sad
۲
۳
IMT Novi Belgrade
Finished
۲۰:۰۰
FK Indjija
۲
۰
Radnicki Sremska Mitrovica
Finished
۲۰:۰۰
Zeleznicar Pancevo
۱
۰
FK Zarkovo
Finished
۲۰:۰۰
Macva Sabac
۱
۰
FK Graficar Beograd
inprogress
۲۱:۳۰
Colombia
Regional League
Universidad de Antioquia
۰
۰
Ferrovalvulas FC
inprogress
۲۱:۳۰
Spain
Tercera Division RFEF
Utebo
۱
۰
UD Almeria B
inprogress
۲۱:۳۰
CD Manacor
۰
۲
AD Alcorcon B
Finished
۱۴:۳۰
CD Utera
۳
۱
Atletico Tordesillas
Finished
۱۴:۳۰
Alfaro
۰
۰
CD Lealtad
inprogress
۲۱:۳۰
Bulgaria
A PFG
Tsarsko Selo 2015
۱
۱
PFC Lokomotiv Sofia
inprogress
۲۰:۴۵
Pfc Pirin Blagoevgrad
۲
۴
PFK Botev Vratsa
inprogress
۲۰:۴۵
Italy
Serie C
Catanzaro
۱
۰
AC Monopoli
Finished
۲۰:۳۰
Padova
-
-
Juventus U23
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Palermo
-
-
ACD Virtus Entella
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
France
National 2, Group D
Andrezieux
۰
۱
Le Puy
Finished
۲۰:۳۰
FC Nantes B
۲
۲
Stade Montois
Finished
۲۰:۳۰
Angouleme Charente FC
۰
۰
AS Yzeure
Finished
۲۰:۳۰
Montpellier II
۱
۰
Les Herbiers
Finished
۲۰:۳۰
France
National 2, Group A
Stade Plabennecois
۰
۶
US St. Malo
Finished
۲۰:۳۰
Guingamp II
۱
۲
SO Romorantinais
Finished
۲۰:۳۰
Blois Foot 41
۵
۴
AS Vitre
Finished
۲۰:۳۰
Poland
Ekstraklasa
KKS Lech Poznan
۲
۱
Zaglebie Lubin SSA
Finished
۲۰:۰۰
Wisla Plock
۳
۰
Stal Mielec
Finished
۲۰:۰۰
MKS Pogon Szczecin
۲
۲
Termalica BB Nieciecza
Finished
۲۰:۰۰
KP Legia Warszawa
۳
۰
MKS Cracovia Krakow
Finished
۲۰:۰۰
Rakow Czestochowa
۳
۰
Lechia Gdansk
Finished
۲۰:۰۰
Gornik Leczna
۰
۱
Jagiellonia Bialystok SSA
Finished
۲۰:۰۰
Piast Gliwice
۱
۱
Radomiak Radom
Finished
۲۰:۰۰
TS Wisla Krakow
۰
۱
Warta Poznan
Finished
۲۰:۰۰
Slask Wroclaw
۳
۴
KS Gornik Zabrze
Finished
۲۰:۰۰
Bosnia and Herzegovina
1. Division FBiH
Gradina Srebrenik
۳
۱
FK Rudar Kakanj
Finished
۲۰:۰۰
FK Gorazde
۳
۲
Buducnost Banovici
Finished
۲۰:۰۰
NK Travnik
۳
۰
NK Bratstvo Gracanica
Finished
۲۰:۰۰
Radnik Hadzici
۲
۰
NK Orasje
Finished
۲۰:۰۰
Slovenia
Prva liga
Radomlje
۳
۳
NK Domzale
Finished
۱۷:۳۰
Aluminij
-
-
Tabor Sezana
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
France
National 2, Group C
GOAL FC
۰
۱
Fréjus
Finished
۲۰:۳۰
RC Grasse
۴
۲
Hyeres F.C.
Finished
۲۰:۳۰
Olympique Marseille II
۱
۲
Martigues
Finished
۲۰:۳۰
Aubagne
۱
۳
St. Priest
Finished
۲۰:۳۰
Kazakhstan
Premier League
FC Atyrau
۱
۱
FC Astana
Finished
۱۷:۳۰
Kairat Almaty
۲
۰
FC Shakhter Karagandy
Finished
۱۷:۳۰
FC Turan
۰
۰
FK Aktobe
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Ordabasy Shymkent
۱
۰
FK Aksu
Abandoned
۱۹:۳۰
Australia
NPL Victoria U21
Green Gully U21
۰
۲
Oakleigh Cannons U21
Finished
۰۹:۳۰
Hume City U21
۲
۱
Altona Magic U21
Finished
۱۰:۳۰
Bentleigh Greens U21
۰
۲
Avondale Heights U21
Finished
۱۲:۰۰
Eastern Lions SC U21
۴
۰
Dandenong Thunder U21
Finished
۰۶:۴۵
St. Albans Saints U21
۱
۱
Port Melbourne U21
Finished
۰۷:۰۰
Melbourne Knights U21
۱
۱
Dandenong City SC U21
Finished
۰۹:۳۰
Czech Republic
3. Liga - MSFL
FC Slovan Rosice
۲
۰
FC Hlucin
Finished
۱۲:۴۵
Vysocina Jihlava B
۰
۲
FC Viktoria Otrokovice
Finished
۱۲:۴۵
FC Vratimov
۱
۲
Uhersky
Finished
۱۲:۴۵
SFK Vrchovina
۱
۷
SK Sigma Olomouc 2
Finished
۱۹:۳۰
Taiwan
Mulan League Women
New Taipei Hang Yuen (W)
۱
۱
Taipei Bravo (W)
Finished
۱۲:۳۰
Hungary
U19 1st Division
Vasas Budapest U19
۲
۲
Ujpesti TE U19
Finished
۱۲:۰۰
MTK Budapest U19
۳
۲
Puskas Academy U19
Finished
۱۲:۳۰
Diosgyori U19
۳
۲
MOL Fehervar FC U19
Finished
۱۵:۳۰
Ethiopia
Premier League
Addis Ababa
۱
۱
Jimma Aba Jifar
Finished
۱۱:۳۰
Hawassa Kenema
۱
۳
Ethiopia Bunna
Finished
۱۷:۳۰
Australia
NSW Premier League Youth
Marconi Stallions U20
۱
۰
Sutherland Sharks U20
Finished
۱۱:۳۰
Wollongong Wolves FC U20
۳
۱
Sydney United 58 U20
Finished
۱۳:۰۰
Northbridge Bulls U20
۰
۳
Sydney FC U20
Finished
۰۷:۳۰
Manly United FC U20
۲
۱
Sydney Olympic U20
Finished
۱۱:۳۰
APIA Leichhardt Tigers U20
۱
۴
Mt Druitt Town Rangers U20
Finished
۱۲:۰۰
Australia
Tasmania Championship
Devonport City Reserves
۶
۱
Ulverstone
Finished
۱۱:۰۰
South Hobart Reserves
۱
۲
New Town Eagles
Finished
۰۶:۱۵
Beachside FC
۳
۱
Kingborough Lions Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Tasmania University SC
۳
۳
Taroona
Finished
۰۹:۰۰
Riverside Olympic Reserves
۱
۷
Northern Rangers FC
Finished
۱۱:۰۰
Olympia FC Warriors Reserves
۱
۲
Metro Claremont
Finished
۱۱:۰۰
Republic of Korea
K-4 League
Jinju Citizen FC
۰
۱
Jeonbuk Motors II
Finished
۱۰:۳۰
Jeonju Citizen
۲
۴
Pyeongchang FC
Finished
۰۹:۳۰
Incheon Namdong FC
۳
۴
Geoje Citizen FC
Finished
۱۰:۳۰
Chuncheon FC
۲
۱
Chungju Citizen
Finished
۱۰:۳۰
Australia
NPL Youth Western Australia
Gwelup Croatia U20
۲
۱
Perth U20
Finished
۰۹:۳۰
Bayswater City U20
۲
۱
Armadale U20
Finished
۰۹:۳۰
Inglewood United U20
۲
۰
Stirling Macedonia U20
Finished
۰۹:۳۰
Cockburn City U20
۲
۱
Balcatta U20
Finished
۰۹:۳۰
Sorrento U20
۱
۱
Floreat Athena U20
Finished
۰۹:۳۰
Australia
Northern NSW Premier League Women
Maitland (W)
۲
۵
Newcastle Olympic (W)
Finished
۰۹:۰۰
Australia
South Australia Cup Women
West Torrens Birkalla SC (W)
۱
۰
Flinders United (W)
Finished
۱۳:۳۰
Metro United (W)
۵
۰
Adelaide Comets Reserves (W)
Finished
۱۳:۰۰
Australia
NPL Youth Queensland
Peninsula Power U23
۳
۲
Capalaba U23
Finished
۰۸:۱۵
Moreton Bay Utd U23
۰
۰
Gold Coast Knights U23
Finished
۰۸:۱۵
Australia
South Australia State League 1 Reserves
West Adelaide Reserves
۱
۱
Adelaide University SC Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Adelaide Victory Reserves
۲
۲
Adelaide Blue Eagles Reserves
Finished
۰۷:۱۵
Modbury Jets Reserves
۲
۰
Eastern United Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Adelaide Raiders Reserves
۵
۳
Para Hills Knights Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Port Adelaide Pirates Reserves
۴
۱
Fulham United Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Adelaide Hills Hawks SC Reserves
۲
۲
Playford City Patriots Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Mexico
Liga MX Femenil
Pachuca (W)
۲
۴
Chivas Guadalajara (W)
Finished
۰۶:۳۰
Argentina
Torneo Federal A, Group B
Sportivo Desamparados
۰
۰
Sportivo Estudiantes
Finished
۰۵:۰۰
Ferro Carril Oeste General Pico
۰
۰
Juventud Unida Universitario
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
United States
USL League Two
Western Mass Pioneers
۵
۲
Boston Bolts
Finished
۰۴:۰۰
Asheville City
۳
۱
Dalton Red Wolves SC
Finished
۰۱:۳۰
OVF Alliance
۳
۱
PDX FC
Finished
۰۶:۰۰
United States
NPSL
Erie Commodores
۰
۲
FC Buffalo
Finished
۰۳:۳۰
Brazil
Mineiro 2
Coimbra EC
۱
۲
Ipatinga
Finished
۰۲:۳۰
Betim FC
۰
۰
Tupynambas
inprogress
۲۲:۳۰
Armenia
Premier League
FC Van Charencavan
۱
۰
FC Noah Artsakh
Finished
۱۷:۱۵
Malaysia
Liga M3
Respect FC
۲
۱
PIB FC
Finished
۱۳:۱۵
Kijang Rangers FC
۰
۱
Tok Janggut Warriors
Finished
۱۳:۱۵
Peru
Primera Division
Universidad Cesar Vallejo
۰
۱
Academia Deport. Cantolao
Finished
۰۵:۰۰
Universidad San Martin
-
-
FC Carlos Stein
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
Sweden
2. Division Norrland
Gottne IF
۱
۰
Kiruna FF
Finished
۱۳:۳۰
Umea FC Academy
۱
۱
Sund IF
Finished
۱۶:۳۰
Lulea IFK
۲
۱
Sandviks IK
Finished
۱۷:۳۰
Skelleftea FF
۲
۰
IFK Oestersund 1906
Finished
۱۵:۳۰
Algarna-Harnosand IF
۱
۰
Bodens BK
Finished
۱۶:۳۰
Ytterhogdals IK
۰
۴
Friska Viljor
Finished
۱۸:۳۰
Thailand
Thai League 2
Lampang FC
۲
۲
Trat FC
Finished
۱۵:۳۰
Germany
Oberliga Bayern Sud
TSV 1860 Munchen II
۰
۲
SSV Jahn Regensburg II
Finished
۱۶:۳۰
TSV 1880 Wasserburg
۰
۰
Turkspor Augsburg
Finished
۱۶:۳۰
SV Kirchanschoring
۲
۱
TSV Landsberg
Finished
۱۶:۳۰
VFB Hallbergmoos
۱
۲
SV Donaustauf
Finished
۱۶:۳۰
SV Pullach
۲
۲
TSV Schwaben Augsburg
Finished
۱۶:۳۰
TSV 1865 Dachau
۲
۰
TSV Schwabmunchen
Finished
۱۶:۳۰
Gundelfingen
۲
۲
FC Ismaning
Finished
۱۶:۳۰
TSV Kottern
۲
۳
FC Ingolstadt 04 II
Finished
۱۶:۳۰
Spvgg Hankofen-Hailing
۳
۳
FC Deisenhofen
Finished
۱۶:۳۰
Singapore
Premier League
Tampines Rovers FC
۰
۴
Lion City Sailors FC
Finished
۱۴:۰۰
Kenya
Premier League
Gor Mahia
۱
۱
Kakamega Homeboyz
Finished
۱۶:۳۰
Mathare United
۰
۰
Wazito FC
inprogress
۱۶:۳۰
Kenya Commercial Bank
۳
۲
Nairobi City Stars
Finished
۱۶:۳۰
Posta Rangers FC
۱
۱
Sofapaka
Finished
۱۶:۳۰
AFC Leopards
۳
۲
FC Talanta
Finished
۱۶:۳۰
Bidco United
۰
۱
Kenya Police FC
Finished
۱۶:۳۰
Denmark
Danmarksserien, Group 4
Odder IGF
۱
۳
ASA Aarhus
Finished
۱۶:۳۰
Kjellerup IF
۳
۲
Norresundby BK
Finished
۱۸:۰۰
Germany
Oberliga Baden-Wurttemberg
1. FC Pforzheim 1896
۰
۴
SV Linx
Finished
۱۶:۳۰
Goeppinger SV
۰
۴
SGV Freiberg
Finished
۱۶:۳۰
TSV Ilshofen
۲
۳
FV Ravensburg
Finished
۱۶:۳۰
Neckarsulm Sport Union
۴
۰
Rielasingen-Arlen
Finished
۱۶:۳۰
Freiburger FC
۱
۳
FC 1908 Villingen
Finished
۱۷:۰۰
FSV 08 Bissingen
۰
۴
SSV Reutlingen 05
Finished
۱۸:۰۰
1.fc Bruchsal
۱
۴
TSG Backnang
Finished
۱۸:۰۰
Denmark
Elitedivisionen Women
FC Nordsjaelland (W)
۴
۰
Fortuna Hjorring (W)
Finished
۱۶:۳۰
Varde (W)
۱
۶
AGF Aarhus (W)
Finished
۱۵:۳۰
Odense Q (W)
۰
۰
B93 Kopenhagen (W)
Finished
۱۶:۳۰
Sundby (W)
۴
۰
Aalborg Bk (W)
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Regionalliga Bayern
Heimstetten
۲
۱
VfB Eichstatt
Finished
۱۶:۳۰
FC Augsburg II
۳
۱
FC 1907 Memmingen
Finished
۱۶:۳۰
SV Schalding-Heining
۰
۵
Greuther Furth II
Finished
۱۶:۳۰
TSV Buchbach
۵
۲
SpVgg Bayreuth
Finished
۱۶:۳۰
SV Wacker Burghausen
۲
۳
FC Pipinsried
Finished
۱۶:۳۰
TSV 1896 Rain am Lech
۵
۰
1860 Rosenheim
Finished
۱۶:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Gotaland
Hassleholms IF
۲
۰
IFK Berga
Finished
۱۶:۳۰
FK Karlskrona
۰
۱
IFK Hassleholm
Finished
۱۶:۳۰
Kristianstads FF
۱
۰
Rappe GOIF
Finished
۱۸:۳۰
Osterlen FF
۲
۱
Eslovs BK
Finished
۱۸:۳۰
Kazakhstan
1. Division
Zhenys
۱
۲
FK Ekibastuz
Finished
۱۶:۳۰
Denmark
3rd Division
Dalum
۲
۰
VSK Arhus
Finished
۱۵:۳۰
Slagelse
۰
۰
Young Boys FD
Finished
۱۵:۳۰
IF Lyseng
۰
۲
FC Roskilde
Finished
۱۵:۴۵
KFUM Roskilde
۲
۱
Karlslunde IF
Finished
۱۶:۰۰
Næsby BK
۲
۱
BK Frem
Finished
۱۶:۳۰
Algeria
U21 League 1
MO Constantine U21
۷
۲
CA Bordj Bou Arreridj U21
Finished
۱۴:۳۰
JS Bordj Menaiel U21
۴
۱
JSM Skikda U21
Finished
۱۴:۳۰
ASM Oran U21
۳
۲
SKAF Khemis Miliana U21
Finished
۱۴:۳۰
CA Batna U21
۳
۱
IRB Lakhdaria U21
Finished
۱۴:۳۰
WA Boufarik U21
۳
۰
GC Mascara U21
Finished
۱۴:۳۰
MC El Eulma U21
۵
۴
AS Ain M'lila U21
Finished
۱۴:۳۰
RC Arba U21
۱
۲
ES Setif U21
Finished
۱۹:۳۰
Sweden
2. Division Vastra Gotaland
Landvetter IS
۲
۳
Hittarps IK
Finished
۱۵:۳۰
Torslanda IK
۴
۱
Assyriska BK
Finished
۱۶:۳۰
Vastra Frolunda IF
۳
۰
Varbergs GIF FK
Finished
۱۶:۳۰
Husqvarna FF
۲
۰
Ullareds IK
Finished
۱۸:۳۰
Nepal
C Division
Sanepa Club
۱
۲
32 Academy
Finished
۱۴:۴۵
Swoyambhu Club
۰
۴
Pulchowk SC
Finished
۰۸:۱۵
Planning Boys United
۳
۱
Khalibari Youth FC
Finished
۱۱:۳۰
World
Friendly Club Matches
Druk Lhayul FC
۱
۱
Paro FC
Finished
۱۴:۳۰
Campbelltown Reserves
۳
۱
Cumberland United Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Adelaide Comets Reserves
۳
۲
Croydon Kings Reserves
Finished
۰۷:۴۵
South Adelaide Reserves
۱
۱
Metro Stars Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Australia
NPL Victoria
Bentleigh Greens SC
۱
۱
Avondale FC
Finished
۱۴:۱۵
St Albans Saints
۰
۱
Port Melbourne Sharks SC
Finished
۰۹:۳۰
Eastern Lions
۰
۱
Dandenong Thunder SC
Finished
۰۹:۳۰
Hume City
۳
۰
Altona Magic
Finished
۱۳:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 7
CF Valencia U19
۲
۱
Albacete U19
Finished
۱۴:۳۰
Archena U19
۲
۲
UD Alzira U19
Finished
۱۹:۳۰
Kelme U19
۲
۱
Conquense U19
Finished
۱۹:۳۰
Roda U19
۱
۰
FC Cartagena U19
inprogress
۲۱:۰۰
Poland
Youth League
UKS Ruch Chorzow U19
۱
۲
Miedz Legnica U19
Finished
۱۴:۳۰
India
Delhi League Women
Indian Arrows (W)
۱
۲
Pifa FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
Poland
1 Liga Women
ROW Rybnik (W)
۲
۲
SWD Wodzislaw Slaski (W)
Finished
۱۵:۳۰
UKS SMS II Lodz (W)
۳
۳
Zabkovia Zabki (W)
Finished
۱۵:۳۰
Egypt
Division 2
Tamya Youth Center
۰
۲
AL Fayoum
Finished
۱۸:۳۰
Slovenia
League Women
Adria Miren
۲
۱
NK Ziri
Finished
۱۸:۳۰
MNK Izola
۰
۱
PSC Tolmin
Finished
۱۹:۳۰
Dravinja
۴
۰
NK Dravograd
Finished
۱۹:۳۰
Norway
3. Division avd. 1
Oppsal
۴
۱
Grorud IL 2
Finished
۱۸:۳۰
Faroe Islands
1. Deild
IF Fuglafjordur
۲
۵
TB Tvoroyri
Finished
۱۸:۳۰
Undrið FF
۱
۳
Vikingur Gota II
Finished
۱۸:۳۰
England
National League North
York City FC
۲
۰
Boston United FC
Finished
۱۸:۳۰
Lithuania
U19 League
FM Zaibas U19
۴
۱
Banga Gargzdai U19
Finished
۱۸:۳۰
Iceland
1. Deild
Throttur Vogum
۱
۱
IF Vestri
Finished
۱۸:۳۰
Austria
Regionalliga East
Wiener Viktoria
۲
۰
FC Mauerwerk
Finished
۱۸:۳۰
SV Stripfing/Weiden
۳
۱
FCM Traiskirchen
Finished
۱۹:۰۰
Norway
2. Division Group 1
Oern-Horten
۳
۱
Kvik Halden FK
Finished
۱۸:۳۰
Austria
Regionalliga West - Vorarlberg
Admira Dornbirn
۴
۲
VfB Hohenems
Finished
۱۸:۳۰
FC Lauterach
۲
۱
Austria Lustenau II
Finished
۱۹:۳۰
Finland
Veikkausliiga
Seinäjoen Jalkapallokerho
۱
۰
IFK Mariehamn
Finished
۱۸:۳۰
Romania
Liga III, Seria 1
Stiinta Miroslava
۰
۳
FC Ceahlaul Piatra Neamt
Finished
۱۹:۳۰
CSM Bacau
۱
۰
CSM Pascani
Finished
۱۹:۳۰
Norway
2. Division Group 2
Tromsdalen UIL
۱
۰
Eidsvold TF
Finished
۱۷:۳۰
Romania
Liga III, Seria 7
CS Gilortul Targu Carbunesti
۲
۲
Viitorul Simian
Finished
۱۹:۳۰
Switzerland
Division 1 Women
FC Aarau (W)
۰
۳
FC St. Gallen Staad (W)
Finished
۱۸:۳۰
Young Boys Berna (W)
۱
۵
Luzern (W)
Finished
۱۸:۳۰
Grasshopper (W)
۰
۱
FC Zurich (W)
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Brazil Cup U20
Barra FC U20
۴
۱
EC Prospera U20
Finished
۱۷:۳۰
Brusque U20
۰
۰
Carlos Renaux U20
inprogress
۲۲:۳۰
Italy
Campionato Primavera 2
Parma U19
۰
۲
Monza U19
Finished
۱۷:۳۰
Frosinone U19
۴
۲
Brescia U19
Finished
۱۷:۳۰
Botswana
Premier League
Morupule Wanderers
۲
۰
MR Highlanders
Finished
۱۷:۳۰
Orapa United FC
۲
۱
Notwane FC
Finished
۱۷:۳۰
Botswana Defence Force
۲
۱
Prisons XI Gaborone
Finished
۱۷:۳۰
Gilport Lions FC
۱
۶
Jwaneng Galaxy FC
Finished
۱۷:۳۰
Township Rollers
۳
۰
Extension Gunners
Finished
۱۷:۳۰
Masitaoka FC
۱
۱
Mogoditshane Fighters
Finished
۱۷:۳۰
Sua Flamingoes
۳
۳
Gaborone United
Finished
۱۷:۳۰
Portugal
Campeonato de Portugal
Maritimo Funchal II
۲
۳
Paredes
Finished
۱۹:۳۰
Bhutan
Premier League
Thimphu City
۲
۳
Transport United FC
Finished
۱۷:۳۰
Paraguay
Championship Women
Club Guarani (W)
۳
۱
Resistencia FC (W)
Finished
۱۷:۳۰
Uganda
Premier League
UPDF FC
۱
۲
Onduparaka FC
Finished
۱۷:۳۰
Busoga United FC
۱
۲
Gadaffi
Finished
۱۷:۳۰
Vipers
۵
۰
Police SC
Finished
۱۷:۳۰
Bul FC
۱
۰
Villa SC
Finished
۱۷:۳۰
Arua Hill
۱
۰
Express SC
Finished
۱۷:۳۰
Tooro United FC
۰
۷
URA FC
Finished
۱۷:۳۰
Bright Stars FC
۲
۰
Mbarara City
Finished
۱۷:۳۰
Kampala City
۰
۱
Wakiso Giants FC
Finished
۱۷:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 3
UE Sant Andreu U19
۳
۱
Ebro U19
Finished
۱۷:۳۰
Sabadell U19
۲
۱
Barcelona U19
Finished
۱۸:۳۰
Girona U19
۱
۲
RCD Mallorca U19
Finished
۱۹:۰۰
Estonia
U19 League
JK Tallinna Kalev U19
۲
۱
FC Flora Tallinn U19
Finished
۱۷:۳۰
Sweden
Elitettan Women
Vaxjo (W)
۷
۱
Gamla Upsala SK (W)
Finished
۱۷:۳۰
IK Uppsala (W)
۸
۱
Sundsvall (W)
Finished
۱۷:۳۰
Alingsas FC United (W)
۳
۰
Mallbackens IF (W)
Finished
۱۷:۳۰
Jitex BK (W)
۲
۱
Ifo Bromolla IF (W)
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Campeonato Paulista U20
XV Piracicaba U20
۱
۰
Desportivo Brasil U20
Finished
۱۷:۳۰
Comercial RB SP U20
-
-
Inter Limeira U20
inprogress
۲۲:۳۰
Tanzania
First Division
African Sports
۲
۰
Green Warriors
Finished
۱۷:۳۰
Pan African FC
۳
۱
Ken Gold FC
Finished
۱۷:۳۰
Kitayosce FC
۱
۰
DTB FC
Finished
۱۷:۳۰
Pamba SC
۲
۱
Fountain Gate FC
Finished
۱۷:۳۰
African Lyon
۳
۳
JKT Ruvu Stars
Finished
۱۷:۳۰
Ndanda FC
۱
۱
Ihefu FC
Finished
۱۷:۳۰
Sweden
Damallsvenskan
IFK Kalmar (W)
۳
۲
Umea IK (W)
Finished
۱۷:۳۰
Republic of Kosovo
Superliga
KF Liria Prizren
۱
۲
KF Vushtrria
Finished
۱۷:۳۰
Rwanda
National League
AS Kigali
۰
۰
Bugesera FC
Finished
۱۷:۳۰
Espoir FC
۱
۱
Marines FC
Finished
۱۷:۳۰
Italy
Serie D, Girone I
Real Agro Aversa
۳
۱
ASD Trapani Calcio
Finished
۱۷:۳۰
Iceland
3. Deild
KFS Vestmennaeyjar
۲
۳
Sindri
Finished
۱۷:۳۰
Italy
Serie D, Girone H
Mariglianese
۳
۳
FC Francavilla
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Oberliga Niedersachsen
FC Hagen/Uthlede
۴
۱
SVG Gottingen 07
Finished
۱۹:۳۰
TUS Bersenbruck
۳
۳
BW Schwalbe Tuendern
Finished
۱۹:۳۰
Eintracht Celle
۲
۱
MTV Gifhorn
Finished
۱۹:۳۰
Rotenburger
۱
۰
Eintracht Northeim
Finished
۱۹:۳۰
TB Uphusen
۲
۵
MTV Wolfenbuettel
Finished
۱۹:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF
Sestao River Club
۰
۰
Lleida
inprogress
۲۲:۰۰
RCD Espanyol B
۰
۲
Arenas Club de Getxo
inprogress
۲۲:۰۰
Romania
Liga III, Seria 8
ACS Dumbravita
۱
۱
CS Soimii Lipova
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Serie D Group 8
SER Caxias
۰
۰
Marcilio Dias
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
GE Juventus
۰
۰
FC Cascavel
inprogress
۲۲:۳۰
Netherlands
Derde Divisie
ACV Assen
۳
۱
VVOG Genoegen
Finished
۱۷:۰۰
Belgium
First Amateur Division
KFC Dessel Sport
۰
۲
Royal Knokke FC
inprogress
۲۲:۰۰
Brazil
Serie D Group 7
Nova Iguacu FC
۰
۰
Oeste Itapolis
inprogress
۲۲:۳۰
Santo Andre
۰
۰
Portuguesa RJ
inprogress
۲۲:۳۰
Brazil
Baiano U20
Jacuipense U20
۰
۰
Vitoria BA U20
inprogress
۲۲:۳۰
ABB U20
۰
۰
Catuense U20
inprogress
۲۲:۳۰
Brazil
Serie C
Ferroviario
۰
۰
Botafogo SP
inprogress
۲۲:۳۰
Chile
Tercera Division
Municipal Santiago
-
-
Municipal Salamanca
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Ivory Coast
Ligue 1
Stella Club d'Abidjan
۰
۰
SOL FC Abobo
inprogress
۲۲:۳۰
Mauritania
Division 1
Medine Trarza AC
۱
۰
Nouakchott King
inprogress
۲۱:۳۰
Brazil
Gaucho 2
Esportivo Bento RS
-
-
Passo Fundo
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
EC Veranópolis Recreativo Cultural
۰
۰
GE Gloria
inprogress
۲۲:۳۰
Santa Cruz RS
-
-
Sao Paulo RS
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Brazil
Serie D Group 4
Lagarto AC
۰
۰
Juazeirense
inprogress
۲۲:۳۰
Spain
Primera Division RFEF, Group 2
Linares Deportivo
-
-
CE Sabadell
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
FC Barcelona B
-
-
Castellon
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
UE Cornella
-
-
CD Alcoyano
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Real Betis B
-
-
Albacete Balompie
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Villarreal CF B
-
-
Real Balompedica Linense
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
UE Costa Brava
-
-
San Fernando Club Deportivo
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
CD Atletico Baleares
-
-
Sanluqueno
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
FC Andorra
-
-
UCAM Murcia
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Gimnastic de Tarragona
-
-
Sevilla Atletico
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Algeciras CF
-
-
Real Madrid B
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Brazil
Serie D Group 5
Ceilandia EC
-
-
Ipora EC
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Ireland
1. Division
Longford Town
-
-
Waterford FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Brazil
Campeonato Paraibano
Campinense Clube
-
-
Botafogo PB
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Bolivia
LFPB
Nacional Potosi
-
-
Oriente Petrolero
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
The Strongest La Paz
-
-
Aurora
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Real Santa Cruz
-
-
Atletico Palmaflor Vinto
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Senegal
Ligue 1
Guediawaye FC
۰
۱
ASC Jaraaf
inprogress
۲۱:۳۰
AS Dakar Sacre Coeur
۱
۰
Mbour Petite-Cote
inprogress
۲۱:۳۰
Faroe Islands
Meistaradeildin
Skala IF
۰
۲
NSI Runavík
inprogress
۲۱:۳۰
Romania
Liga III Seria 10
CS Progresul Somcuta Mare
-
-
CS Luceafarul Oradea
Finished
۱۹:۳۰
Romania
Liga III, Seria 9
CS Sanatatea Servicii Publice Cluj
۵
۰
CS Ocna Mures
Finished
۱۹:۳۰
Romania
Liga III, Seria 4
CS Real Bradu
۰
۴
FCSB II
Finished
۱۹:۳۰
Albania
Superliga
KS Dinamo Tirana
۲
۱
KF Tirana
Finished
۱۹:۳۰
KS Vllaznia Shkoder
۳
۱
Egnatia Rrogozhine
Finished
۱۹:۳۰
KS Kukesi
۱
۰
Skenderbeu Korce
Finished
۱۹:۳۰
KS Teuta Durres
۲
۱
KF Laci
Finished
۱۹:۳۰
KF Partizani Tirana
۴
۰
Kastrioti Kruje
Finished
۱۹:۳۰
Romania
Liga III, Seria 5
CSO Plopeni
۳
۰
CS Blejoi Vispeti
Finished
۱۹:۳۰
Acs Kids Tampa Brasov
۲
۱
ACS SR Municipal Brasov
Finished
۱۹:۳۰
Slovenia
2.SNL
Krsko
۲
۱
NK Brezice
Finished
۱۹:۳۰
NK Drava Ptuj
۱
۳
NK Rogaska
Finished
۱۹:۳۰
ND Triglav 2000 Kranj
۱
۱
ND Ilirija
Finished
۲۰:۳۰
NK Rudar Velenje
۰
۰
ND Gorica
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Tunisia
Ligue 1, Championship Group
Club Africain
۲
۱
US Monastir
Finished
۱۹:۳۰
Romania
Liga III, Seria 6
Petrolul Potcoava
۱
۱
ACSO Filiasi
Finished
۱۹:۳۰
Mexico
U20 League
Club America U20
۳
۱
Tigres U20
Finished
۱۹:۳۰
Iceland
4. Deild
Smari
۰
۴
Ymir
inprogress
۲۱:۳۰
Cyprus
1. Division
Doxa Katokopias
۰
۰
PAEEK
Finished
۱۹:۳۰
Anorthosis Famagusta
۰
۳
Aris Limmasol
Finished
۲۰:۳۰
Germany
Oberliga Niederrhein
Spvg Schonnebeck 1910
۳
۳
SSVg Velbert
Finished
۱۹:۳۰
Poland
Regional League
Pogon Skotniki
۲
۱
Kaszowianka Kaszow
Finished
۲۰:۳۰
Serbia
Super Liga
FK Cukaricki Stankom
۰
۰
Napredak Krusevac
Finished
۲۰:۳۰
Mali
Premiere Division
US Bougouba
۰
۲
USC Kita
Finished
۲۰:۳۰
Estonia
Estonian Cup
JK Nomme Kalju
۰
۰
Paide Linnameeskond
inprogress
۲۰:۳۰
Gambia
GFA Premier League
Real de Banjul FC
۰
۱
WAA Banjul
inprogress
۲۱:۰۰
South Africa
Premier League
Maritzburg United
۱
۰
Baroka FC
Finished
۱۷:۳۰
Chippa United
۰
۱
TS Galaxy
Finished
۱۷:۳۰
Kaizer Chiefs
۲
۲
Moroka Swallows
Finished
۱۷:۳۰
Marumo Gallants FC
۲
۲
Sekhukhune United
Finished
۱۷:۳۰
Stellenbosch FC
۱
۰
Cape Town City
Finished
۱۷:۳۰
Royal AM
۰
۰
Mamelodi Sundowns FC
Abandoned
۱۷:۳۰
Amazulu FC
۱
۱
Golden Arrows
Abandoned
۱۷:۳۰
Norway
3. Division avd. 6
Bossekop UL
۲
۳
Mjølner
Finished
۱۵:۳۰
Tromsoe 2
۰
۲
Gjelleraasen
Finished
۱۷:۳۰
Skjetten
۰
۴
Mjoendalen 2
Finished
۱۸:۳۰
Romania
Liga I Relegation Group
CS Concordia Chiajna
۲
۱
Chindia Targoviste
Finished
۱۷:۰۰
Universitatea Cluj
۱
۰
FC Dinamo Bucuresti
inprogress
۲۲:۰۰
Croatia
U19 League
NK Varazdin U19
۱
۳
HNK Hajduk Split U19
Finished
۱۲:۳۰
Orijent 1919 U19
۱
۱
NK Inter Zapresic U19
Finished
۱۳:۳۰
NK Dinamo Zagreb U19
۵
۱
Bjelovar U19
Finished
۱۳:۳۰
NK Osijek U19
۶
۲
NK Radnik Sesvete U19
Finished
۱۶:۳۰
NK Dugopolje U19
۲
۴
Nk Rudes U19
Finished
۱۹:۳۰
HNK Sibenik U19
۳
۱
HNK Rijeka U19
Finished
۱۹:۳۰
Australia
New South Wales U20 League
Northern Tigers U20
۸
۰
Bonnyrigg White Eagles U20
Finished
۱۱:۳۰
Russia
FNL 2, Group 3
Sakhalin Sakhalinsk
۲
۰
Saturn Ramenskoye
Finished
۱۱:۳۰
Kolomna
۱
۲
FK Kaluga
Finished
۱۴:۳۰
Znamya Noginsk
۱
۰
Fakel Voronezh II
Finished
۱۵:۳۰
Russia
FNL
Energiya Khabarovsk
۰
۳
Akron Tolyatti
Finished
۱۱:۳۰
FC Krasnodar II
۱
۳
FK Spartak Moscow II
Finished
۱۳:۳۰
FK Tekstilshchik TeleCom Ivanovo
۱
۳
Rotor Volgograd
Finished
۱۵:۳۰
FK Tom Tomsk
۲
۲
Metallurg Lipetsk
Finished
۱۵:۳۰
FK Baltika Kaliningrad
۰
۱
FK Fakel Voronezh
Finished
۱۶:۳۰
Alania Vladikavkaz
۳
۲
Kamaz Nab Chelny
Finished
۱۶:۳۰
FC Yenisey Krasnoyarsk
۳
۲
Veles Moscow
Finished
۱۶:۳۰
Torpedo Moskva
۲
۲
PFC Kuban
Finished
۱۶:۳۰
FK Dolgoprudny
۲
۴
Neftekhimik Nizhnekamsk
Finished
۱۶:۳۰
FC Volgar Astrakhan
۲
۲
Gazovik Orenburg
Finished
۱۶:۳۰
Australia
Western Australia State League 1
Western Knights SC
۱
۱
Rockingham City
Finished
۱۱:۳۰
Forrestfield United
۲
۱
UWA Nedlands
Finished
۱۳:۳۰
Dianella White Eagles
۰
۲
Fremantle City FC
Finished
۱۳:۳۰
Mongolia
Premier League
Khaan Khuns Erchim
۱۱
۱
BCH Lions
Finished
۱۲:۳۰
FC Ulaanbaatar
۹
۲
Khovd
Finished
۱۵:۳۰
Australia
Queensland Premier League
Caboolture
۱
۳
Western Pride
Finished
۱۲:۳۰
Ipswich Knights
۱
۴
Magpies Crusaders United
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 1
Celta Vigo U19
۵
۰
Pontevedra U19
Finished
۱۲:۳۰
Bezana U19
۰
۴
Real Oviedo U19
Finished
۱۵:۰۰
Arenal U19
۰
۱
Atletico Perines U19
Finished
۱۵:۱۵
Racing Santander U19
۵
۰
Covadonga U19
Finished
۱۹:۳۰
Australia
Northern NSW Division 1
Belmont Swansea United SC
۴
۱
West Wallsend SC
Finished
۱۱:۰۰
Czech Republic
3. Liga - CFL, Group B
FK Zbuzany 1953
۳
۰
FK Chlumec
Finished
۱۲:۴۵
FK Prepere
۳
۲
Slovan Velvary
Finished
۱۳:۰۰
Sokol Zivanice
۲
۱
Jablonec B
Finished
۱۹:۳۰
Australia
Victoria State League 1
Fitzroy City
۱
۰
Richmond SC
Finished
۱۲:۴۵
Turkey
U19 Elit Ligi
Altay U19
۰
۱
Kasimpasa U19
Finished
۱۳:۳۰
Adanaspor FK U19
۰
۲
Bandirmaspor U19
Finished
۱۳:۳۰
Altinordu SK U19
-
-
Menemenspor U19
Finished
۱۳:۳۰
Samsunspor U19
۲
۱
Umraniyespor U19
Finished
۱۳:۳۰
Boluspor U19
۷
۱
Denizlispor U19
Finished
۱۳:۳۰
Eyupspor U19
۱
۳
Manisa U19
Finished
۱۳:۳۰
Tuzlaspor U19
۳
۰
Keciorengucu U19
Finished
۱۳:۳۰
Balikesirspor U19
۳
۱
Genclerbirligi U19
Finished
۱۳:۳۰
MKE Ankaragucu U19
۲
۱
Erzurum BB U19
Finished
۱۳:۳۰
Yeni Malatyaspor U19
۱
۲
Fenerbahce SK U19
Finished
۱۳:۳۰
Besiktas JK U19
۳
۲
Torku Konyaspor U19
Finished
۱۴:۳۰
Australia
Queensland Premier League 3
Toowong
۰
۰
Pine Hills
Finished
۱۳:۳۰
Univ. Queensland
۰
۰
Newmarket
Finished
۱۳:۴۵
Poland
IV Liga
Jaguar Gdansk
۵
۰
Arka Gdynia II
Finished
۱۳:۳۰
Rozwoj Katowice
۲
۱
Gwarek Ornontowice
Finished
۱۳:۳۰
Unia Oswiecim
۰
۱
Pcimianka Pcim
Finished
۱۳:۳۰
Drukarz Warszawa
۳
۲
KS Sokol Serock
Finished
۱۳:۳۰
MKS Trzebinia
۲
۴
Wislanie Jaskowice
Finished
۱۳:۳۰
Gedania Gdansk
۰
۰
Bytovia Bytow
Finished
۱۳:۳۰
Warta Zawiercie
۲
۲
KS Polonia Laziska Gorne
Finished
۱۳:۳۰
Sokol Kocmyrzow
۳
۰
LKS Wislanka Grabie
Finished
۱۸:۳۰
Huragan Morag
۵
۰
Granica Ketrzyn
Finished
۱۹:۳۰
Czech Republic
1. Liga U19
Pribram U19
۲
۲
Ceske Budejovice U19
Finished
۱۳:۳۰
Fastav Zlin U19
۲
۱
Karvina U19
Finished
۱۳:۳۰
Slavia Prague U19
۴
۲
Mlada Boleslav U19
Finished
۱۳:۳۰
Meteor Praha VIII U19
۱
۵
Sigma Olomouc U19
Finished
۱۵:۰۰
Sparta Prague U19
۴
۰
Banik Ostrava U19
Finished
۱۵:۱۵
Hradec Kralove U19
۰
۱
Opava U19
Finished
۱۵:۳۰
Zbrojovka Brno U19
۲
۱
Viktoria Plzen U19
Finished
۱۵:۳۰
Kenya
League Women
Ulinzi Starlets (W)
۴
۰
Kisumu All Starlets (W)
Finished
۱۱:۳۰
Australia
South Australia State League 1
Adelaide Croatia Raiders
۱
۱
Para Hills Knights
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide Hills Hawks SC
۳
۱
Playford Patriots
Finished
۱۰:۰۰
West Adelaide
۱
۱
Adelaide University
Finished
۱۰:۰۰
Port Adelaide Pirates
۱
۰
Fulham United FC
Finished
۱۰:۰۰
Modbury Jets
۴
۲
Eastern United
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide Victory
۰
۱
Adelaide Blue Eagles
Finished
۱۰:۰۰
Serbia
U19 League
FK Rad Belgrade U19
۳
۱
Vojvodina U19
Finished
۱۳:۳۰
Cukaricki U19
۱
۱
Mladost Lucani U19
Finished
۱۷:۳۰
Zemun U19
۰
۰
Spartak Subotica U19
Finished
۱۸:۰۰
New Zealand
Southern Premier League
Ferrymead Bays
۳
۰
Selwyn United
Finished
۰۷:۱۵
El Salvador
Liga Feminina
Alianza FC (W)
۱
۳
CD Fas Asdefuf (W)
Finished
۰۵:۰۰
Australia
Tasmania Super League Women
Clarence Zebras (W)
۴
۵
Launceston United (W)
Finished
۰۶:۳۰
Devonport Strikers (W)
۷
۱
Kingborough Lions (W)
Finished
۰۷:۰۰
United States
USL League One
FC Tucson
۰
۰
Richmond Kickers
Finished
۰۶:۳۰
Australia
Capital Territory U23
Belconnen United U23
۱
۰
O'Connor Knights U23
Finished
۰۷:۰۰
Canberra Olympic U23
۱
۵
Gungahlin Utd U23
Finished
۰۷:۰۰
Cooma Tigers U23
۰
۳
Monaro Panthers U23
Finished
۰۷:۱۵
West Canberra Wanderers FC U23
۱
۳
Canberra Croatia U23
Finished
۱۱:۰۰
Australia
Northern NSW Reserves League
Maitland FC Reserves
۳
۲
Newcastle Olympic Reserves
Finished
۰۷:۰۰
Australia
Victoria NPL 2 Youth
Langwarrin U21
۲
۱
Brunswick City SC U21
Finished
۰۷:۱۵
Goulburn Valley Suns U21
۳
۱
Kingston City U21
Finished
۰۷:۳۰
Bulleen Lions U21
۱
۰
North Geelong U21
Finished
۰۷:۳۰
Australia
NPL Tasmania
South Hobart
۷
۰
Olympia FC Warriors
Finished
۰۸:۳۰
Clarence Zebras
۱
۱
Launceston City
Finished
۰۹:۰۰
Riverside Olympic
۰
۶
Glenorchy Knights
Finished
۰۹:۰۰
Devonport City
۵
۱
Kingborough Lions
Finished
۰۹:۰۰
Japan
L2 League Women
Tsukuba University (W)
۱
۰
JFA Academy (W)
Finished
۰۹:۳۰
Australia
NPL Northern New South Wales
Adamstown Rosebud FC
۰
۰
Lambton Jaffas FC
Finished
۰۸:۳۰
Maitland
۴
۲
Newcastle Olympic
Finished
۱۱:۰۰
Japan
Emperor Cup
FC Gifu
۳
۲
Chukyo University
Finished
۰۸:۳۰
Australia
NPL Victoria 3
Melbourne Victory U21
۲
۰
Geelong SC
Finished
۰۸:۳۰
Australia
NPL Capital Territory
West Canberra Wanderers FC
۱
۲
Canberra Croatia
Finished
۰۸:۴۵
Canberra Olympic
۰
۱
Gungahlin United FC
Finished
۰۹:۳۰
Cooma Tigers
۰
۱
Monaro Panthers FC
Finished
۰۹:۳۰
Belconnen United
۷
۱
O'Connor Knights
Finished
۰۹:۳۰
Australia
NPL Victoria 2
Langwarrin SC
۱
۲
Brunswick City
Finished
۰۹:۳۰
Bulleen Lions
۲
۳
North Geelong Warriors
Finished
۰۹:۳۰
Goulburn Valley Suns
۱
۴
Kingston City
Finished
۰۹:۳۰
Moreland City FC
۳
۱
Pascoe Vale SC
Finished
۰۹:۳۰
Australia
VIC Premier League Women
Whitehorse United SC (W)
۰
۵
South Yarra (W)
Finished
۰۹:۳۰
Geelong Galaxy (W)
۱
۸
Preston Lions (W)
Finished
۱۱:۴۵
Australia
NPL Victoria Women
Calder Utd SC (W)
۲
۰
Box Hill United (W)
Finished
۰۹:۳۰
Alamein FC (W)
۱
۰
FV Emerging (W)
Finished
۰۹:۳۰
Bayside Utd (W)
۲
۵
Heidelberg United (W)
Finished
۱۰:۰۰
India
Delhi Senior Division
Goodwill FC
۵
۰
Victory FC
Finished
۱۳:۳۰
Punjab Heroes
۰
۴
Hops FC
Finished
۱۵:۴۵
Russia
Supreme Division Women
Chertanovo Moscow (W)
۰
۴
Zvezda 2005 Perm (W)
Finished
۱۳:۳۰
FC Lokomotiv Moscow (W)
۵
۱
Yenisey Krasnoyarsk (W)
Finished
۱۴:۳۰
Ryazan VDV (W)
۰
۱
Rubin Kazan (W)
Finished
۱۶:۰۰
Malawi
Super League
MAFCO
۰
۰
Kamuzu Barracks
Finished
۱۷:۰۰
Brazil
Campeonato Mineiro U20
Inter De Minas U20
۰
۲
Cruzeiro U20
Finished
۱۶:۳۰
Coimbra EC U20
۱
۱
Atletico Mineiro U20
Finished
۱۷:۳۰
Santarritense U20
۲
۱
Pouso Alegre U20
Finished
۱۷:۳۰
Minas Boca U20
۰
۰
EC Futgol U20
inprogress
۲۱:۳۰
Belarus
Reserve League
Arsenal Dzyarzhynsk Reserves
۱
۵
Energetik-BGU Reserves
Finished
۱۶:۰۰
FC Minsk Reserves
۲
۱
Shakhtyor Soligorsk Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Denmark
2. Division
FA 2000
۱
۲
Kolding IF
Finished
۱۶:۱۵
Middelfart G og BK
۱
۱
Skive IF
Finished
۱۶:۳۰
Brabrand IF
۱
۴
Aarhus Fremad
Finished
۱۶:۳۰
Thisted FC
۰
۳
Naestved BK
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Bayern Nord
TSV Abtswind
۲
۳
DJK Ammerthal
Finished
۱۶:۳۰
Würzburger FV
۵
۱
Atsv 1898 Erlangen
Finished
۱۶:۳۰
DJK Don Bosco Bamberg
۳
۱
1. FC Eintracht Bamberg
Finished
۱۶:۳۰
TSV 1923 Großbardorf
۱
۲
TSV Vatanspor
Finished
۱۶:۳۰
1. SC Feucht
۲
۴
Spvgg Ansbach
Finished
۱۶:۳۰
ASV Cham
۱
۱
DJK Gebenbach
Finished
۱۶:۳۰
FC Sand
۶
۲
ASV Neumarkt
Finished
۱۶:۳۰
SV Seligenporten
۰
۴
DJK Vilzing
Finished
۱۶:۳۰
SpVgg Bayern Hof
۰
۲
TSV Karlburg
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Berlin Liga
SV Empor
۰
۰
Frohnauer SC
Finished
۱۶:۳۰
FC Brandenburg 03
۱
۳
Berlin Hilaspor
Finished
۱۶:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Svealand
Smedby AIS
۵
۱
Karlbergs BK
Finished
۱۶:۳۰
IFK Eskilstuna
۳
۲
IFK Lidingo
Finished
۱۹:۳۰
Germany
Oberliga Hessen
Barockstadt Fulda-Lehnerz
۴
۱
Hadamar
Finished
۱۶:۳۰
TSV Eintracht Stadtallendorf
۲
۲
FC Eddersheim
Finished
۱۶:۳۰
KSV 1964 Baunatal
۱
۲
FV Bad Vilbel 1919
Finished
۱۷:۰۰
SV 1912 Buchonia Flieden
۱
۳
Türk Gucu Friedberg
Finished
۱۷:۳۰
Hunfelder
۳
۰
SV Zeilsheim
Finished
۱۷:۳۰
FSV Fernwald
۳
۲
SC Waldgirmes
Finished
۱۷:۳۰
Bayern Alzenau
۴
۱
SC Viktoria Griesheim
Finished
۱۷:۳۰
FC Hanau 93
۲
۰
RW Walldorf
Finished
۱۷:۳۰
FC 1906 Erlensee
۱
۴
SC Hessen Dreieich
Finished
۱۸:۳۰
Sweden
2. Division Norra Gotaland
Saffle FF
۱
۰
Angered BK
Finished
۱۶:۳۰
Grebbestads IF
۰
۱
IFK Kumla FK
Finished
۱۶:۳۰
Karlslunds IF
۱
۲
Ahlafors IF
Finished
۱۶:۳۰
Mjolby AI FF
۱
۱
Nordvarmland FF
Finished
۱۸:۳۰
Germany
Oberliga NOFV South
FSV Budissa Bautzen
۲
۱
Bischofswerdaer FV
Finished
۱۵:۳۰
FSV Martinroda
۰
۰
FSV Wacker Nordhausen
Finished
۱۶:۳۰
FC Grimma
۳
۰
FC Carl Zeiss Jena II
Finished
۱۶:۳۰
VFC Plauen
۰
۱
FC Oberlausitz Neugersdorf
Finished
۱۶:۳۰
SV Blau-Weiss Zorbau
۱
۰
FC Einheit Rudolstadt
Finished
۱۶:۳۰
Belarus
Premier League
FC Belshina Bobruisk
۲
۱
FC Isloch Minsk Raion
Finished
۱۶:۳۰
Slovakia
I Liga Women
MFK Ruzomberok (W)
۰
۲
Slovan Bratislava (W)
Finished
۱۶:۳۰
Norway
3. Division avd. 5
Nardo FK Trondheim
۱
۰
Orkla
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Regionalliga North
Eintracht Norderstedt
۱
۰
Hansa Luneburg
Finished
۱۶:۳۰
VfB Oldenburg
۱
۱
KSV Holstein Kiel II
Finished
۱۷:۳۰
SV Werder Bremen II
۳
۰
Weiche Flensburg 08
Finished
۱۷:۳۰
Norway
3. Division avd. 4
Start 2
۲
۲
Uraedd FK
Finished
۱۶:۳۰
Malaysia
Premier League
Perak
۰
۲
UITM FC
Finished
۱۶:۴۵
PDRM
۱
۰
Skuad Projek
Finished
۱۷:۳۰
Sweden
Division 1 Norra
Motala AIF FK
۴
۱
Umea FC
Finished
۱۵:۳۰
Orebro Syrianska IF
۱
۲
IFK Haninge
Finished
۱۸:۳۰
Pitea IF
۱
۲
Sandvikens IF
Finished
۱۸:۳۰
IF Karlstad
۳
۲
Sollentuna Utd FF
Finished
۱۸:۳۰
Vasalunds/Essinge IF
۲
۰
Hammarby Talang Ff
Finished
۱۸:۳۰
Slovenia
U19 League
NK Domzale U19
۳
۱
NK Aluminij U19
Finished
۱۵:۳۰
Maribor U19
۵
۱
Ns Mura U19
Finished
۱۹:۳۰
Slovakia
U19 Liga
FC Petrzalka U19
۰
۴
Kosice U19
Finished
۱۳:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 6
Union Viera CF U19
۸
۱
CD Aguilas Atletico U19
Finished
۱۴:۳۰
CD Marino U19
۱
۱
Juventud Maritima U19
Finished
۱۵:۱۰
Asia
Southeast Asian Games Women
Myanmar (W)
۱
۲
Philippines (W)
Finished
۱۳:۳۰
Vietnam (W)
۱
۰
Thailand (W)
Finished
۱۶:۳۰
Romania
Liga 2
FC Brasov
۱
۰
ASU Politehnica Timisoara
Finished
۱۴:۰۰
Denmark
Danmarksserien, Group 2
GVI
۴
۱
B 1908
Finished
۱۴:۳۰
Ledoje-Smorum Fodbold
۱
۱
Skovshoved
Finished
۱۵:۳۰
AB Tarnby
۴
۰
Koge Nord FC
Finished
۱۶:۳۰
Lithuania
II Lyga
Dainava II
۲
۳
FK Utenis Utena
Finished
۱۴:۳۰
Sweden
Division 1 Sodra
Qviding FIF
۰
۴
Falkenbergs FF
Finished
۱۴:۳۰
IK Oddevold
۲
۱
Tvaakers IF
Finished
۱۵:۳۰
FC Trollhaettan
۳
۱
Åtvidabergs FF
Finished
۱۸:۳۰
Ljungskile SK
۲
۱
Lunds BK
Finished
۱۸:۳۰
Vanesrborgs IF
۱
۲
IFK Malmo FK
Finished
۱۸:۳۰
Oskarshamns Aik
۰
۳
BK Olympic
Finished
۱۸:۳۰
Bangladesh
Championship League
Azampur FC Uttara
۰
۰
Wari Club
Finished
۱۴:۳۰
Gopalgonj SC
۱
۲
Uttara FC
Finished
۱۶:۴۵
Russia
FNL 2, Group 4
Dinamo Barnaul
۳
۰
Gazovik 2 Orenburg
Finished
۱۴:۳۰
Irtysh Omsk
۴
۰
NoSta Novotroitsk
Finished
۱۵:۳۰
FC Tyumen
۱
۰
Amkar
Finished
۱۷:۳۰
Denmark
Danmarksserien, Group 3
OKS
۲
۴
Oureskolernes BK
Finished
۱۵:۳۰
Hedensted IF
۱
۰
B 1909
Finished
۱۶:۰۰
Aarhus Fremad II
۴
۱
Varde
Finished
۱۶:۳۰
Norway
1. Division Women
Grand Bodo (W)
۴
۱
Medkila (W)
Finished
۱۴:۳۰
Amazon Grimstad FK (W)
۱
۰
Fortuna Aalesund (W)
Finished
۱۸:۳۰
Estonia
Cup Women
Flora Tallinn (W)
۷
۱
JK Tallinna Kalev (W)
Finished
۱۴:۳۰
Denmark
U19 Ligaen
SoenderjyskE U19
۱
۳
Esbjerg U19
Finished
۱۵:۰۰
Aalborg U19
۱
۱
AC Horsens U19
Finished
۱۵:۳۰
AGF/Viby U19
۲
۱
Brondby U19
Finished
۱۶:۰۰
Germany
Oberliga NOFV Nord
Spvgg Blau-Weiss 1890 Berlin
۷
۰
1 FC Lok Stendal
Finished
۱۵:۳۰
Torgelower SV Greif
۳
۰
SC Staaken
Finished
۱۶:۳۰
BSC Sud 05
۱
۱
Ludwigsfelder FC
Finished
۱۶:۳۰
Denmark
Danmarksserien, Group 1
Ishoj
۷
۱
BK Union
Finished
۱۵:۳۰
Allerod FK
۲
۲
Greve Fodbold
Finished
۱۵:۳۰
Bronshoj BK
۴
۱
Herstedoster IC
Finished
۱۶:۳۰
B 1903
۱
۱
Solroed FC
Finished
۱۶:۳۰
Finland
Kansallinen Liiga Women
Ilves Tampere (W)
۰
۴
HJK Helsinki (W)
Finished
۱۵:۳۰
FC Honka Espoo (W)
۱
۲
KuPs (W)
Finished
۱۵:۳۰
ONS Oulu (W)
۰
۰
HPS (W)
Finished
۱۵:۳۰
Aland United (W)
۱
۰
PK-35 Vantaa(W)
Finished
۱۸:۳۰
Germany
Oberliga Schleswig-Holstein
SC Weiche Flensburg 08 II
۱
۱
VfB Lubeck II
Finished
۱۵:۳۰
TSV Kronshagen
۴
۰
SV Preussen 09 Reinfeld
Finished
۱۶:۳۰
TSV Pansdorf
۲
۳
TSV Bordesholm
Finished
۱۶:۳۰
TSV Altenholz
۳
۶
Eutin 08
Finished
۱۶:۳۰
Argentina
Torneo Federal A, Group A
Crucero del Norte
-
-
Defensores de Pronunciamiento
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰